Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez tiszteletlen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tiszteletlen a randipartneremre nézve?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nemrég elkezdtem randizgatni. Nagyon jó fej, nyitott, elég jó barátok voltunk már előtte is, nagyon kedvelem.

És van egy elég jó barátnőm, aki egyben az osztálytársam. Vele már egy ideje az a közös poénunk, hogy elveszem feleségül, és megegyeztünk hogy banketten "megkérem a kezét". Az egész csak egy poén, ezt mindketten tudjuk, heterók is vagyunk mindketten. A srác is tud a dologról, régebben meséltem neki, és akkor nevetett rajta, de akkor még nem randiztam vele. A srác is szájrapuszizott régen a haverjaival poénból, szóval nem merev ilyen szempontból.

Szerintetek tiszteletlen vele szemben, ha ezt a poént megcsinálnám a barátnőmmel? Tudom hogy iszonyat gyerekes a dolog, de már nagyon régóta viccelek ezzel a barátnőmmel a "házasságunkról".


2022. jún. 21. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiszteletlennek nevezném ezt a dolgot hanem rohadt furának.

Nem látom az értelmét miért kérnéd meg az osztálytársad kezét más emberek szeme láttára valahogy nem jut el az agyamig, szerintem ez nem poénos inkább kínos, vagyis a többiekre nézve akik ott lesznek nekem fura lenne még akkor is ha ismernélek nem jöhetne sehogy se ki a dolog poénosan. Emellett még gyerekes is lehet azért nem fogja a felnőtt agyam na mindegy.

2022. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem is furcsa lenne, ha konkrétan meg is kérnéd a kezét. Mi is viccelődtünk már ilyennel, de csak azért, mert egyikünk kérdezett valamit, ami kétértelműre sikeredett, így ugrattuk egymást ezzel, de sosem kérnénk meg egymás kezét, az már elég fura.
2022. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az amit az #1 ír. Kínos. És nem azért, mert randizol valakivel, hanem mert egyrészt viccet akarsz csinálni a lánykérésből, csak ez nem vicces, valamint még előre el is tervezted. Még mindig más lenne az, hogy csak egy random beszélgetés közben egy topjoyos kupakot az ujjára húzol, mint hogy tervezgeted, hogy a banketten mindenki előtt..
2022. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel "szórakoznak" egyesek...? Biztos tiktokos fassag ez is. Degeneracio.


Ha nem zavarja akkor nem zavarja, de itt inkabb az a baj, hogy nem vagytok valami okosak, vagy viccesek...

2022. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!