Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Tiszteletlen velem vagy én vagyok a baj?

Figyelt kérdés

Az elején minden rendben volt,de azóta sok minden változott.Most tartunk a 10. hónapnál és rengeteget veszekszünk de már mind a kettőnknek elege van.Szerinte sokat hisztizek,és én ezt be is ismerem,már csak az a kérdés hogy mi miatt.Rengeteget van a barátaival(ez még nem is baj mert engem se hanyagol el ez mellett),és megy bulikba,látom hogy más lányokkal posztol ki képeket amikor házibuliban van.És engem ez zavar,régen szóltam is érte,de nem csalt meg sose,a barátnőm aki vele van,ő mindig mondja hogy becsüljem meg mert nagyon hűséges,és ritka az ilyen.Ugye a barátom 4 évvel idősebb nálam.És amikor chatelünk,és nem tudok valamit,vagy éppen rosszul tudom utána kinevet,és mint kiderült mindig elmesélte másoknak a hátam mögött,és amikor találkoztam a barátaival,mindig lenézően beszéltek hozzám vagy hozzám se szoltak.Megmondtam a barátomnak hogy nem kéne azt is elmesélnie amit poénból mondok,mert azt is úgy tünteti fel mindenkinek mintha valami buta 10 éves lennék.És hogy a 4 év eltérés miatt nem várhatja el hogy ugyanannyi tapasztalatom legyen nekem mint neki.Ezek a történetek miatt akiknek elmesélte,meg se akarnak ismerni.Ez engem nagyon zavar,és amikor mondom neki hogy nem kéne ilyet mesélni a hátam mögött mindig csak azt mondja hogy én tehetek róla,az én tetteim..

A másik problémám pedig,amikor beszélni akartam vele kettesben,de a szobában ott volt az unokatestvére meg a legjobb barátja.Amikor kértem h menjünk át máshova,azt mondta nincs titka a barátai elött.Akkoriban már sokat vitáztunk,ezért akartam vele beszélni kettesben,elsirtam magam közben,ő meg annyit mondott h mit akarok még ezen megbeszélni.Ott ült velem szemben,és ezután egy óriásit a képembe böfögött.Az unokatesója titokban felvette a vitánkat videóra.És a szégyen,hogy leböfög amikor épp sirok hogy beszéljük meg,ez nem volt elég.Utánna a barátainak végig mutogatták a videót hogy ő milyen menő mert beleböfögött a barátnője képébe,és mindenki röhögött,engem tartottak nevetségesnek..Amikor a barátnőmenk megmutattam a videót,majdnem elsírta magát hogy hogy lehetek még vele,és miért tartok ki mellette..Nagyon meg bántott engem,és már nem tudom mihez kezdjek,mert én nagyon szeretem.Ő is sokat tesz értem de nem biztos hogy jót tesz nekem ha mellette vagyok.Mindig mondja hogy szép vagyok,de egyfolytában emlegeti hogy a combom milyen nagy,pedig egyáltalán nem vagyok kövér.Mégis mindig megemlíti hogy innen meg innen ha lefogynék milyen jól nézhetnék ki..Mióta vele vagyok már nem érzem olyan szépnek magam,nem érzem jól magam a bőrömben..


Szerintetek mit tegyek?Tényleg én vagyok a hibás és mindent nagyra veszek,vagy ő tiszteletlen velem és nem becsül meg eléggé?



2017. aug. 26. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szemtelen a barátod. Próbálj meg beszélni vele kettesbe még 1x és ha megint nem érti meg hogy ez így nem jó akkor én szakítanék a helyedbe.
2017. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben,köszi.további tanácsokat is elfogadok :S
2017. aug. 26. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Menekülj hallod. A leírtak alapján ez a gyerek nagyon gáz és éretlen, ahhoz képest hogy 4 évvel idősebb nálad.
2017. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Öhm... Hát ez durva figyi szerintem hagyd a fenébe ha szeretet volna akk nem tedte volna ezt veled Én soha nem sértedtem meg a barátnömet ha ugy is lett volna hogy meg sertem valamivel de akk mindig bocsánatot kertem töle mert mindig tudtam hogy valami van. Mert haragudot kicsit mert nem találkoztunk rendszeresen szoval en soha de soha nem tennén ezt izával!! Ez a srác egy. Perverz undoroto féreg! Mondok egy jó tanácsot nem nagyon értedtem amit írtál. Mert elég hosszú a szöveg na mind1 figyi ha szeretne akkor észre venné amit tesz veled és ha szeretne akkor pont ugyan ugu fájna neki Ahogyan neked mert ha én a baratnomet sírni látnám és az én miatam lene mert én bulizni és folyton lanyokal vagyok! Hidd el ha izát sírni látnál és az én miattam lenne én abba bele halnek bele őrülnek :'( nem veszed észre hogy mit müvel ez máris az egy ok arra hogy nem szeret csak ki hasznal téged ne haragudj de szerintem csak már. Sexre kellesz neki és elhiheteti veled hogy szeret téged probald te is feltekenye tenni és járj. Sportolni probald őtt levegőnek venni és akk rá jönn hogy tutsz te nélküle is élni és akk majd te következel mert akk fogja erdekelni hogy mi lett veled hogy miert változtal meg és ez nagyon fogja zavarni állitolag ez igy van szoval légy erős probaj meg kicsit nelkule elni enged ne tarcsd rövid pòràzon és akk ha elengedted ha vissza megy ha bocsanatot ker akkor már örökre a tied lesz garantalom de ha nem akk nem ö az igazi aki neked kell sok sikert és bocs a helyes írás ért remélem segitettem
2017. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hinnem hogy sokat számítana neki a szakítás,mert multkor felhoztam hogy ez mar nagyon nem jo és hogy szakítsunk,erre azt mondta hogy jo mert már elege van a vitákból és lehet jobb lenne egyedül.csak az a baj hogy nem akarom elereszteni,félek hogy más közel se segitene annyi mindenbe mint ő,mert azért eddig elég sokat tett meg nekem.rengeteget javitotta meg a telefonom,vitt el olyan helyekre ahol még sose jártam..nem tudom,nagyon tétlen vagyok,főleg hogy itt is mindenki azt mondja kerüljem...
2017. aug. 26. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.Ne menj le kutyába. Ez egy fasz.
2017. aug. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hasonló személyiségű,és az én személyiségem hasonlít a tiédre a leírtakból ítélve bár ő csinált durvább dolgokat is. Én másfél éve vagyok vele együtt és tudom, hogy már rég el kellett volna engednem, de máig se ment.
2017. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele,pedig nem tudom még mi köt hozzá ennyire..
2017. aug. 27. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!