Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne rontsam el az egészet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne rontsam el az egészet?

Figyelt kérdés
Éppen próbálkozom járni valakivel aki nagyon tetszik, de folyamatosan szivat engem, más lányokkal beszélget és gyakran le ignorál... Ő 16 és én îs Amúgy vannak dolgok amikben az látszik, hogy kedvel, pl: mikor egyszer ott aludtam át ölelt, mindig rám mosolyog ha lát... Van valaki aki szeretne erről beszélgetni velem? Ha negatív vagy légyszi inkább ne írj...

2022. jún. 27. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Mond el neki, hogy szereted
Ne mond el, úgyse lesz belőle semmi
Ő is szeret
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele kedves, ne a “hülyepicsa” stílus legyen rólad a kép. Ne sértődj meg mindenen, ha meg valami mégis zavar őszintén mond el neki.
2022. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Húzza kicsit az agyadat, féltékennyé akar tenni. Ettől függetlenül összejöhet.
2022. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Mondj neki annyit, hogy vagy te maradsz neki, vagy a többi lány, de veled ne szórakozzon.
2022. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!