Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hy everybody, abban kérem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy everybody, abban kérem a segitségeteket hogy szeretnék barátnőt találni magamnak de nem kimondottan járok bulikba vagy ilyen helyekre nemvok olyan fajta meg olyan csajozós sem kimondottan nem az önbizalmammal van a baj hanem magával a cringe?-

Figyelt kérdés

Helyzettel na és milyen randi oldalon kéne próbálkoznom pl a Tinder fizetős tudomásom szerint nem? Ezeket azért szeretném használni mert kéne nekem egy lány aki lelki társ meg a többi?


Thx

16 éves fiú kérdése



2022. júl. 9. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ne half angulul írj, mert az már vagy 5 éve nem menő. Másodszor, szerintem ha eljárnál iskolai klubbokba, vagy valami különórai sportra, ahol valószínűleg vannak lányok, akkor ott is lehetne ismerkedni. Én nem ajánlom a Tindert (trollok, pedofilok, fiatal csinos lányok akik valójában 50 éves dagadt Sanyibácsikák), bár még nem próbáltam, de rengeteg olyan sztorit hallottam, amik miatt én nem próbálkoznék vele. Az iskolában is biztosan vannak lányok, például az évfolyamon is szétnézhetsz nyugodtan.
2022. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bármennyire is meglepő én egy 20 fős osztályba járok ahol csak 2 fiú van én meg a barátom a többi csaj ráadásul nem is rosszak csak ugye nem hiszem hogy jó lenne az osztálytársakkal ilyen kapcsolatokat létesiteni
2022. júl. 9. 10:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy kösz 1. Az infót
2022. júl. 9. 10:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Bár szinte majdnem mindegyiknek van pasija
2022. júl. 9. 10:52
 5/12 A kérdező kommentje:
De can még pár csinos és nem buta csaj
2022. júl. 9. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
2-es, te most tizediket végezted, ugye? Mert akkor én már simán bevállalnék egy kapcsolatot az osztálytársammal. De. Csak akkor, ha tudom hogy komoly, és nem csak ez a 2 napos kis kalandocska lesz belőle.
2022. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is: beszélj magyarul, mert nem hiszem, hogy bárkinek bejön az, ha minden második szó angol. Vagy beszélj angolul, de akkor teljesen és helyesen, és még a világ is kinyílik. De attól, hogy a magyar mondandód végére odaírod, hogy "cringe", meg "hi, everybody", csak nevetségessé teszed magad. (Csak megjegyzem, hogy a "hi" nem y-al van. A "hy" nem egy értelmes szó.)


A "nemvok" helyett se lenne baj, ha rendesen leírnád, hogy "nem vagyok". Nem menő az ilyen buta szleng ám a lányok körében.


A másik, hogy keress valami hobbit, vagy olyan elfoglaltságot, amivel közösségbe tudsz járni bulizás nélkül. Ez lehet bármi, ami téged érdekel, és ahol emberek vannak. A közös érdeklődés majd összehoz.

2022. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os és 7-es hát most megyek 10. be

Köszi a válaszokat

2022. júl. 9. 11:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg kérlek más ne írjon az angol hibák miatt felfogtam😁
2022. júl. 9. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
16 évesen nincs csajod. Szerintem éld túl. Majd jön magától és az osztály sincs kizárva.
2022. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!