Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez mitől/miért lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől/miért lehet?

Figyelt kérdés

Például van most egy személy, akivel lehetséges, hogy alakul valami.

Viszont, akárhányszor belegondolok abba, hogy nekem úgymond párkapcsolatom lesz, akkor valami érzem, hogy nincsen rendben.

Mármint, biztosan nem a személlyel van bajom, mert nagyon bejön, de maga a gondolat, hogy nekem párkapcsolatban kell lennem, nagyon taszító.


Előre is köszönöm a válaszokat!!



2022. júl. 11. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ingatag, gyenge jellem vagy. Ha a másik is ilyen, mint te, akkor lehetséges, hogy egymásra találtok, de ha erősebb karakter, akkor úgysem lesz semmi komoly. Szóval emiatt felesleges aggódnod. ;)
2022. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még kész fejben egy kapcsolatra.
2022. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az illetőt nem ismered eléggé ahhoz, hogy tudd párkapcsolatra jó lesz vagy sem.

Esetleg még te magad se tudod mi a funkciója egy kapcsolatnak és kinek mi a része.

Vagy félsz az elköteleződéstől. Majd elmúlik. De ha nem az se baj.

2022. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attól félsz hogy kapcsolatban van amit nem “szabad”

Pl ha a másiknak nem tetszik hogyan öltözködsz vagy hasonlók

2022. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xd
nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!