Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » SOS!Írjak ennek a fiúnak ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!Írjak ennek a fiúnak ezek után?

Figyelt kérdés

Szombaton elmentünk egy családi nyaralásra, ahol a szomszédunkba egy tőlem 1 évvel idősebb fiú volt.Első éjszakán átmentünk hozzájuk, én is beszélgettem a

fiúval egy keveset.Másnap is átmentünk hozzájuk, elég sokat ittunk, majd elkezdtünk beszélgetni.Elkértem az instáját ahol bekövettük egymást.Azután a pulcsiját is elkértem, majd ezután elkezdett közeledni hozzám, ittunk közösen, utána pedig átölelt és úgy elmentünk sétálni.Séta közben megpuszilt egy párszor és nagyon kedves dolgokat mondott (én már ittas voltam, szerintem ő is).Hazamentem, majd másnap reggel mikor elmentünk elköszönni, csak simán egymásra néztünk és elindultam haza.Tehát kavartunk egyet és semmi több.Mondta hogy jön oda ezen a héten is, és én is megyek oda, viszont nem

tudom hogy írjak e neki ezek után instán, mert félek hogy nem jelentettem semmit, csak játszott velem.Mi a véleményetek? (Mielőtt akárki is betámadna, 17 éves vagyok illetve szerintem majdnem mindenkinek volt ilyen helyzete az életben).


2022. júl. 14. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Itt inkább te vagy az, aki szórakozott a másik érzéseivel.
2022. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Miféle érzéseivel, mikor a fiú részegen letapizta? Nincsenek itt érzések, csak hormonvágyak.
2022. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a srác és akarsz folytatást, akkor persze, írj neki.
2022. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te jónak érzed. Szerintem nem érdemes hagyni a dolgot :)
2022. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze írj neki nyugodtan, egy próbát megér, mindig tedd azt amit szeretnél ilyen helyzetben, ne hallgass másokra, hogy huh "csak hormonvágyak", persze lehet az is, de hát kell is őszintén :D
2022. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Miért feltételezed, hogy csak játszott veled? Te is közeledtél hozzá, nem? Amit Te csináltál, miért ne lehetne játéknak nevezni?
2022. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik, írj rá
2022. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ha tetszik, írj neki.
2022. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi nincsen ami miatt ne írhatnál neki ha szeretnéd folytatni!
2022. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy szép történet. Szerintem lehet belőle valami.


Előszőr is tisztázd önmagaddal, mi az, amit szeretnél tőle.

Ha ez megvan, azt is tisztázd, hogy kívánod elérni azt.

Egy laza üzit ha dobsz neki, abból sok minden kiderül, az ő reakciója is.


Hajrá, én szorítok nektek :-)

2022. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!