Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék neki írni, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék neki írni, de nem tudom van-e értelme?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy lánnyal, akivel régen együtt voltunk 3 hónapot. Vittem neki rózsát és csokit, elvittem egy étterembe és beszélgettünk. Azt mondta nagyon jól érezte magát, nagyon hiányzom neki, de mégis azt mondta a végén, hogy neki nem hiányzik kapcsolat. Másnap mondtam neki messengeren, hogy összetört, amin össze is kaptunk kicsit, azóta nem is váltottunk csak egy mondatot.


Szerintetek lenne értelme küldenem neki egy regényt amiben megpróbálom leírni neki, hogy szerintem miért lenne érdemes megpróbálnunk?



2022. júl. 23. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szóval csak dugni akar max...hát nem tudom, nyilván én írnék neki de nem egy regényt, hanem randizgatni hívnám el még a többi...nem kell együtt lenni hogy szeressétek egymást. Bár az ilyen lányokkal azért vigyázni kell, bármikor átb.z vagy szimplán csak ki használja a helyzetet.
2022. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akar azt sem. Erre is rákérdeztem.
2022. júl. 23. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Inkább sörözz a haverokkal.
2022. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam egyébként elhívni még, de nem akar többször randizni
2022. júl. 23. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Engedd el. Nem voltál neki szimpatikus, de nyilván nem akart megbántani. Ettől nem lettél kevesebb, ő sem lenne szimpatikus egy csomó pasinak, és te is szimpatikus lennél egy csomó másik lánynak. Ennyi az egész.
2022. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj az eddigi válaszokat nem érzem annyira segítőnek
2022. júl. 23. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonló srác az életemben. Amikor mondtam hogy mégse akarok kapcsolatot, akkor eléggé elviselhetetlen volt. Ebből a regényes dologból is ez jön le. Ha nem akar tőled semmit, hiába írsz regényt, nem fog változni tőle. Lehet csak barátként hiányzol neki. Biztos megvolt az oka miért szakítottatok anno.
2022. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elnézést akarsz kérni, akkor oké, de azt nem ajánlanám, hogy ezek után tovább próbálj ismerkedni.
2022. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!