Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor ne menjek miatta...

Most akkor ne menjek miatta paintballozni? Szeretnénk de így nincs értelme ugye?

Figyelt kérdés
Van 2 haverom, legalábbis azthittem barátok vagyunk de az egyikükkel nem vagyok jóba . Együtt van egy lánnyal, a lány gyönyörű mikor megláttam nem birtam a szemem levenni rola . Ezt közöltem haverommal de nem érdekelte, sőt mérges volt mert ilyeneket mondtam a barátnőjére. A paintballozást hetekkel ezelőtt megbeszéltük és én nem akarom visszamondani, de jön ez a haverom, a másik haverom meg a lány is. Én nem bírom oket nezni . Most akkor ne menjek ? 16f

2021. szept. 24. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már most rossz érzés van benned.. én offolnám.
2021. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Mindig azt csináld amit szeretnél. Paintballozni mennél szívesen, de velük nem akarsz találkozni. Legyél férfi és vegyél erőt magadon. Az nem a te csajod akkor ennyi és kész. Max néz másfele. Játék közben úgyis maszkban lesztek. Szerintem menj rá, és majd max utána nem találkoztok annyit.
2021. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy ideges lett, levagta, mennyire bejon neked a csaj.

Ilyeneket nem mondunk es nem mutatunk ki kerdezo, ja es persze nem is repulunk ra (tudom, errol nem volt szo, csak mondom) haver csajara, optimalis esetben.

Nyilvan tudom, hogy nem direkt tetszik, de sajnos ilyenkor meg kell tanulni parancsolni az erzeseknek.

Ne menj el, valoszinuleg kinos lenne, foleg igy, hogy kozolted vele a dolgokat :D

2021. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj. Már csak azért se, mert a csaj pasija se örülne, hogy ott vagy és csorgatod a nyálad. Ez azért elég feszült alaphangulatot adna, azon se lepődnék meg, ha a srác bosszúból jól megsorozna. Nem tudom azelőtt játszottál-e már, de baromira tud fájni, ha eltalálnak.

Inkább menj paintballozni máskor másokkal. Vagy megembereled magad csomót kötsz a farkadra és elmész, de előtte tisztázod a szitut a haveroddal a csajára meg rá se nézel.

2021. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjél, szarjál bele. Lődd őket agyon.
2021. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!