Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk ahol mindketten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk ahol mindketten fel tudunk oldódni és ő esetleg belém szeret?

Figyelt kérdés

Első találkozásunk lesz a következő napokban, én nagyon boldog lennék, ha sikerülne többet kihozni a napból, mivel vannak érzéseim a másik fél iránt. Olyan programot keresek, ahol mindketten teljesen megtudunk nyílni a másiknak, ahol csak egymásra tudnánk koncentrálni. Bármilyen ötlettel segíthettek, még ha nem is biztos, hogy magyarországon lenne rá lehetőség! Örülnék, ha sikerülne valahogy egy picit is elcsábítanom, ehhez pedig az első lépés, hogy teljes szívéből jól érezze magát velem, jól szórakozzon :(

Minden segítséget előre is nagyon köszönök!



2022. aug. 3. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem így működik, hogy egy találkozás alatt beléd szeret.

Azt meg mi nem tudjuk, hogy ti milyen körülmények között tudtok feloldódni. Van, akinek ehhez egy erdei séta kell kettesben, másnak esetleg siklóernyőzés vagy valami teljesen más.

2022. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én vidámparkra/kalandparkra gondoltam, ő nem mondott semmit, hogy mihez lenne kedve :((
2022. aug. 3. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Simán hívd el egy sétára, parkba stb
2022. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőre jobb lenne egy csendesebb, nyugodtabb program, ami alatt ki tudod deríteni, hogy az ő számára mit jelent a szórakozás.
2022. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nem árultad el, hogy milyen kapcsolatban voltatok eddig, pl. osztálytárs, akivel személyesen már régóta ismeritek egymást, vagy a neten ismerkedtetek meg, netán valami személyes találkozás után...



Szerintem ne lődd el elsőre a legnagyobb patront a tűzijátékból.

Netes ismerkedésnél én mindenképpen azt javaslom, hogy

sétás legyen

ne erdei, stb. hanem olyan helyre, ahol azért vannak emberek, ha nem is egymás hegyén-hátán (pl. Margitsziget) ez a nő biztonságérzetét növeli.

Ráadásul azért is fontos, mert ha a végén kiderül, hogy a személyes szimpátia nincs meg, akkor ne legyen nagyon körülményes vagy kínos a távozás senki számára se.


Első randi jobb, ha nem a legdrágább hely, pl. vidámpark, ekkor inkább egymásra figyeljetek, egymással legyetek elfoglalva, egymást ismerjétek meg, ne ezer inger vonja el a figyelmet a másikról, na meg ne legyen zavarbaejtő helyzet, hogy nincs pénze, de akkor meg fizesd te az övét is, ami elsőre lehet, hogy kicsit húzós lenne. (normális lánynál azért, mert nem akar lekötelezett lenni, aranybányásznál meg azért, mert akkor ott a felkínálkozás, hogy téged rendesen ki lehet használni, és csak ezért lenne veled)


Szóval egy visszafogott séta a Margitszigeten valami aprósággal (pl. üdítő) bőven megteszi, és nem kell, hogy az első randi legyen a legtökéletesebb: inkább legyen egy előirányzott négyes, ami be is jön, mint egy csillagos ötösre tervezett, ami koppanós egyes lesz.

2022. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
👍👍👍
2022. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
18%
LoL
2022. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Visegrádi bob pálya?

Az egy baromi jó közös élmény, összesimulhattok, ordibálhattok teljes torokból stb. 🤣

2022. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Interneten ismerkedtünk meg lassan fél éve, szóval ez lesz az első első találkozás, mindketten 19 évesek vagyunk. Plusz abban mindketten egyet értünk, hogy nem csak egy pár órás találkozást szeretnénk, fél-egy nap legalább..
2022. aug. 4. 00:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért ez egy nem elhanyagolható infó, nem értem, hogy miért nem ezzel kezdted. Azért remélem, hogy élő VIDEObeszélgetés volt már köztetek, szóval biztos lehetsz abban, hogy nem egy 80 éves pasival csetelgetsz valójában, aki fél éve a bolondját járatja veled.



Ilyen esetben is max. akkor értem meg, hogy az első személyes találkozás legyen egy egész napos, ha amúgy 1000 km-re laktok egymástól, különben nem.


De ti már eldöntöttétek, szóval mindegy. Ebben az esetben is úgy gondolom, hogy jobb a Margitszigeten vagy hasonló helyen találkozni, és ott jobban megismerkedni aztán ha kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor továbblépni.


De szerintem az első randi sose mozi, kalandpark, meg ilyesmi legyen, arra még lesz ezer másik. Az első a másikról szerzett első személyes benyomás.


Felhívom a figyelmedet arra a kockázatra is, hogy a hosszas netes kapcsolat során - főleg ha az csak vagy túlnyomórészt írásra koncentrálódik, az agy egy idealizált, elképzelt személyt képez magának, így az illető lehet, hogy egész más lesz, mint akit "megismertél", ill. fordítva. Szóval kell az, hogy igen, ciki nélkül feldolgozza ezt a váltást az ember, és eldönthesse, hogy akarja-e folytatni, vagy sem. Mert igenis lehet tök ciki, hogy rájössz, nincs meg a kémia, hogy konkrétan a valóságban egy rém idegesítő személy, és le szeretnél lépni, de nem teheted, mert gáz helyzet lenne.

2022. aug. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!