Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk ahol mindketten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk ahol mindketten fel tudunk oldódni és ő esetleg belém szeret?

Figyelt kérdés

Első találkozásunk lesz a következő napokban, én nagyon boldog lennék, ha sikerülne többet kihozni a napból, mivel vannak érzéseim a másik fél iránt. Olyan programot keresek, ahol mindketten teljesen megtudunk nyílni a másiknak, ahol csak egymásra tudnánk koncentrálni. Bármilyen ötlettel segíthettek, még ha nem is biztos, hogy magyarországon lenne rá lehetőség! Örülnék, ha sikerülne valahogy egy picit is elcsábítanom, ehhez pedig az első lépés, hogy teljes szívéből jól érezze magát velem, jól szórakozzon :(

Minden segítséget előre is nagyon köszönök!



2022. aug. 3. 15:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy néz ki és biztos, hogy nem egy 80 évessel beszélgetek, videóban is láttam már , és sajnos a távolság is 1000+km..
2022. aug. 4. 07:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Erre viszont az a válasz, hogy kinek jó belemenni egy extrém távkapcsolatba. Persze ha hamarosan amúgy is közel kerül, pl. egymás közelébe költöztök egymástól függetlenül, akkor az más, de így csak a gondot csináljátok magatoknak.


Kár az illúziót táplálni, mégha édes is. Ebből nem lehet semmi. Cserébe tök jól leköti a figyelmedet, és megakadályozza, hogy egy normális kapcsolatra tegyél szert. Persze ennek is oka lehet, hogy miért egy ilyet választottál, amit egy pszichológussal kéne talán megbeszélned, és neki is.


Na ez lehetne egy közös témátok.

2022. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
44%
k#rva nagy csalódás lesz ez papi
2022. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!