Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok!!! Szeretitek,ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!!! Szeretitek,ha mondjuk egy idősebb pasival járnátok? Mondjuk 18-30, 23-30, 25-30, mekkora korkülönbség ami számít?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem járnék sokkal idősebb pasival. Max 4 év, de nem több.

16L

2022. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pedig úgy van, hogy a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk.

Tehát, akkor ahhoz, hogy egymással egyhuzamban legyetek, akkor a férfinek kellene idősebbnek lennie...

2022. aug. 8. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

#2 Igen, ez így van, de ez nem elég indok arra, hogy felnőtt férfiakkal jöjjek össze.

Hiába van minden héten ilyen kérdés, a legtöbb tini lány soha nem jönne össze sokkal idősebb férfival.

2022. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

18 vagyok, megismerkedtem egy 39 éves férfival. Csak baráti alapon vagyunk, de nagyon megvan az összhang, motiváljuk egymást, értjük egymás humorát, lelki világát, és a kémia is nagyon megvan.

Viszont én is tudom, ő is tudja, hogy ez barátságnál nem lehet több.

Valamennyire ez visszatart, mert tudom, ha kapcsolatom lesz, el kell engednem őt. Viszont nem jönnék össze vele

2022. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Anno 16 évesn volt egy akkor 28 éves férfi akivel lehetett volna köztünk valami, nagyon megvolt az összhang, de engem akkor zavart a korkülönbség, elutasítottam( a mai napig jó barátok vagyunk)

Most 20 vagyok, most már igazából nem zavarna egy férfi életkora, de azért egy 35-40 körüli vel nem hinném hogy leállnék

Szerintem nincs baj akkor különbséggel, csak nem nagyon fiatalon

Amikor már mindketten felnőttek vagytok semmi baj nincs vele

2022. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Nálam max 5 évvel lehet idősebb. 19/L

Fontos számomra az emberek véleménye és ha nagyobb lenne a korkülönbség valószínűleg sokan elítélnének.

2022. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Az ember sokmindenkivel összhangban van, de ez nem jelenti azt, hogy a párkapcsolat is működne. Nekem szerencsém volt, hogy annó tizenévesen pont volt egy huszonéves bátyám, aki miatt és a párkapcsolata miatt tudtam és láttam, hogy nem illek össze mondjuk 14 évesen egy 25-27 évessel, mert nem vagyunk egyszinten. Én 14 éves tapasztalatlan, szűz kislányként azt sem tudtam mit várok el egy kapcsolattól, nem ismertem a fiúkat, férfiakat, hogy milyenek és a szexuális élet elkezdésében sem voltam biztos, hiába vágytam rá, fejben még nem voltam rá érett. Váratlan helyzetekben bepánikoltam volna, tudom, mert egy kamaszlány nem tudja a váratlan helyzeteket normálisan kezelni, ha azt is hiszi, hogy tudja. Egy igazi férfi 25 év felett, de már azalatt sem olyan kapcsolatra vágyik, ahol a lány kamaszos hisztijeit kelljen hallgatnia, ahol a szülöktől kell engedélyt kérnie ahhoz, hogy elmenjenek valahova, az esetleges otthonról elszökésekben pedig, ha az esze a helyén van nem vesz részt ezzel kockáztatva a lány biztonságát halálra rémisztve a szülőket és még sorolhatnám. Nyílván vannak tapasztalatlan 20-25 éves lányok is, de nem mindegy, hogy egy mondjuk 26 éves srác egy tapasztalatlan 14 éveshez akar azonosulni, akinek személyisége rengeteget fog még változni, vagy egy 24 éves tapasztalatlan lányhoz, aki fejben már beért, csak nem volt még kapcsolata.
2022. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem bejönnek az idősebb, akát 40 koruli ferfiak is. Viszont osszejonni nem jonnek ossze max 8 evvel idosebbel (ez kesobb meg akar 15 ev is lehet, de ebben a korban az nem tul idealks szerintem)

17l (a baratom 23f)

2022. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálam max 5 év. Ennél idősebb nem kellene.
2022. aug. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nyitott vagyok a nagyobb korkülönbségre (19 vagyok, 29ig simán beleférne). De ha ilyen fiatalon egy 35+-os pasi leállna velem akkor azzal a pasival baj lenne.

Ha valaki szeretne házasságot és gyereket, de egyik sincs vagy volt ennyi idősen akkor az egy ordító red flag, hogy más nők okkal nem tudták elviselni és nem hiába vadászik a "naív fiatalok" után.

2022. aug. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!