Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves fiúk, komoly kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Tizenéves fiúk, komoly kapcsolat céljából legalább és legfeljebb hány éves lánnyal ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Az illető átlagos, tehát nem kiemelkedően csinos, intelligens, népszerű, jómódú... stb. Komoly kapcsolat céljából.


Nem ismeritek egymást, tehát nem vagy belé szerelmes, nem tudott még elvarázsolni. Elhív randira. Mikor gondolod azt, hogy túl fiatal hozzád vagy túl idős ahhoz, hogy adj neki egy esélyt?


- te hány éves vagy?

- hány éves lenne a legfiatalabb, akivel hajlandó vagy randizni?

- hány éves lenne a legidősebb, akivel hajlandó vagy randizni?



2021. márc. 31. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
21 vagyok. nem igazán szoktam a korra kihegyezni az ismerkedést, találkoztam már éretlen 25 évessel és érett 16 évessel is, de alapvetően 18-22-t mondanék ideálisnak.
2021. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
60n és 16-7 éves az ideálom .
2021. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok. Minimum 15, max 17.
2021. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!