Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyiket szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyiket szeretitek jobban? Ha a fiú udvarlásnál egyből rátér a lényegre, vagy inkább köntörfalaz?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl rátok ír, akkor azt szeretitek jobban, ha először kérdezősködik rólatok, milyen volt a nyaratok, stb, vagy ha pl egyből elhív randira? Melyiket és miért?

2022. aug. 10. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Ha egyből a lényegre tér
Ha kerülgeti a forró kását
24 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ismeretlen fiúról van szó, hanem pl osztálytársról
2022. aug. 10. 16:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb kezdj el vele beszélgetni, és ha a válaszaiból látod hogy benne lenne akkor térj rá. Ez nem kerülgetés csak udvariasság, kicsit érdeklődni iránta.
2022. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ijesztő lenne, ha egy random srác 2 mondat után randira hívna, úgyhogy előbb meg akarnám ismerni.
2022. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Direkt írtam, hogy nem egy random srác, hanem egy osztálytárs, akit ismersz

2022. aug. 10. 19:46
 5/8 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Először érdemesebb kicsit érdeklődni meg megismerni a másikat és ha érzed, hogy ebből lehet több, akkor érdemes randira hívni.
2022. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogyan lenne érdemes ezt elkezdeni? Nem szeretnék úgy indítani, hogy: "milyen volt a nyarad?", Stb
2022. aug. 10. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Valójában teljesen mindegy. Ha egy srác előjel nélkül, csak úgy randira hívna, az nekem ijesztő lenne.
2022. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác akivel elkezdtem beszélgetni, suliban eggyel felettem jár. Viszonylag elég hamar elhívott randira, ami nekem túl gyors volt. Jobban örültem volna neki ha előtte még egy kicsit beszélünk.
2022. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!