Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Letiltsam véglek vagy adjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltsam véglek vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt nyári munkán ismertem meg.

Egy hotelban dolgoztunk és ott is laktunk a hotelben egy lakrészen de persze külön szobákba.

Mindennap beszélgettünk és az időnk nagy részét együtt töltöttük és közbe mindenki mondta nekem hogy tuti tetszek a srácnak viszont mind a ketten kapcsolatba voltunk így nem történt semmi.

Amikor a nyári munkának vége lett mind a ketten haza mentünk viszont nagyon messze lakunk egymástól.

Ráírtam szeptember végén és szinte mindennap órákat chateltünk

Mindketten nagyon régóta nem vagyunk kapcsolatba de neki nagyon tetszik egy lány aki külföldön él ráadásul barátja van de többször is kivezetett hozzá.

Viszont velem még csak nem is telefonál vagy videohívásozik.

Többször kértem hogy telefonaljunk de nem akart.

Egyszer el is hívtam magamhoz de visszautasított.

Nekem már nagyon elegem van hogy csak unalom űzésből írogat velem de amikor kéretlenbe rakom hogy többet ne írjak vele, szinte könyörög hogy visszairjak és olyanokat ír hogy hiányzok neki.

És amikor vissza írok kb egy napig istenít és ha szelfit küldök neki megdicser hogy gyönyörű vagyok de miután pár nap eltelik egy-két szavas mondatokkal válaszol.

Ráadásul elég depressziós és önbizalom hiányos fiúról beszélünk úgyhogy ha van valami baja általában hozzám fordul.

17/l



2022. aug. 16. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy fiúnál sosem azt nézzük, mit mond, hanem, hogy mit tesz (meg érted). Dicsérget, milyen szép vagy, meg hiányzol neki, de egyébként magasról tesz az igényeidre - amelyek ráadásul nem is igények, hanem alapvető "elvárások". Ahogy feljebb írtad, unaloműző vagy neki, kicsit fényezi veled az egóját, illetve hozzád fordul a bajaival, tehát egyben te vagy a lelki szemetese is. Ne hagyd neki! Keress olyat, aki megérdemel téged és meg is becsül, mert ez a srác nem teszi.
2022. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nyilvánvalóan barátkozni akar csak veled (= beszélgetni), de semmi többet. Ez elég egyértelmű.
2022. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Eleve olyannal kavar akinek van pasija,szoval nem megbizhato,hagyd a faszba
2022. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nemrég újra rám írt mert születésnapom volt és felköszöntött.

nem akartam bunkó lenni úgyhogy vissza írtam neki.

már lassan egy hónapja beszélünk és telfonálunk órákat majdnem mindennap viszont nem tudom eldönteni hogy mit akar tőlem.

Állandoan becézget kedvesem, szerelmem, lelkem(?!), babám, stb, stb...

És amikor telefonálunk állandóan azt kérdezi hogy mikor megyek hozzá és hogy mennyire találkozni akar velem meg hogy száljak buszra de én nem akarok egy idegen városba el buszozni csakhogy találkozzak vele.

és amikor én kérdezem hogy ő mikor jön hozzám akkor csak annyit mond hogyha majd jó lesz a kocsija.

úgy érzen hogy még mindig unalom űző vagyok nek.

2023. jún. 17. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig unaloműző vagy neki, plusz meg akar fektetni, de a kisujját sem mozdítaná azért, hogy ezért tegyen is valamit. Abszolút semmibe vesz, azt várja, hogy te majd leszaladsz hozzá, hanyatt dönt, aztán mehetsz haza, és neki ez semmibe sem került. Kicsit sem tisztel, és azzal is megalázod magad, hogy egyáltalán beszélgetsz vele. Ezt muszáj lezárni.
2023. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igazad van, de sajnos ő az egyetlen ember aki érdeklődik irántam és ez nagyon jól esik. szeretném azt hinni hogy nem vesz semmibe de tudom hogy igen. annyira megmondanám neki hogy mit is gondolok róla de eléggé konfliktus kerülő személy vagyok.
2023. jún. 18. 15:36
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából megint talált okot hogy ne kelljen velem telefonálnia szóval végleg le fogom tiltani
2023. jún. 19. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit későn értem ide, de így visszaolvasva a történetedet, véleményem szerint helyesen döntöttél! Remélem megtalálod azt aki őszintén érdeklődni fog irántad, és szeretni fog
2023. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szóval nemtudom hogy bárki olvassa még esetleg amiket írok de mindenesetre leírom.

A nővérem ugyanabba a városba lakik mint ő és a nyáron meglátogattam a nővéremet és nála laktam egy hónapig.

meg említettem neki hogy ott vagyok és ő nagyon megörült és mondta hogy mindenképpen találkozzunk majd és én erre mondtam hogy rendben.

teltek a napok,hetek mindennap beszéltünk de egyszer sem hozta fel egyikőnk sem hogy mikor találkozunk. És aztán tök random összefutottunk a sparba és azonnal odafohant hozzám megölelt mondta hogy hiányoztam neki és hogy örül hogy lát. egészvégig tolta a kosaram, és kifizette a dolgokat amiket vettem(nemtudom miert), vett nekem egy üdítőt és hazavitt utána.

megkérdeztem hogy miert nem mondta hogy találkoztunk de erre azt mondta hogy ő azthitte majd én fogok neki írni hogy mikor találkozunk(???).

aztán elvitt 3szor randizni elösször egy olasz étterembe aztán túrázni és az utolsó napon csak kocsikáztunk mert esett az eső. és az utolsó nap elköszönésnél megcsókolt.miután hazajottem azóta majdnem mindennap megkérdezi hogy mikor láthat újra. és én a napokban felhoztam neki a régi sérelmeket hogy barátzónában tartott 3 évig és közben több barátnője is volt.elmondtam neki hogy úgy érzem hogy most hogy nincs senkije már énis jó vagyok és erre azt írta hogy félt hogy így fogok érezni de ő nagyon sajnálja hogy a múltban így viselkedett velem.

nemtudom hogy megéri-e belemenni egy ilyen kapcsolatba.

2023. aug. 6. 23:51
 10/11 A kérdező kommentje:
egyébként ő 21 éves én pedig 18
2023. aug. 6. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!