Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Letiltsam az egyik ismerősömet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltsam az egyik ismerősömet, mert nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Folyton a névlista élén van, akármikor felmegyek facere, az ő nevét, képét látom és így nem tudom elfelejteni, pedig nem beszélünk már. Vagy van valami módszer arra, hogy a névlistán ne jelenjen meg?
2018. ápr. 5. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleg ha letorlod nem?..
2018. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem fogsz elfelejteni valakit, hogy letiltod, de hogyha szerinted ez segít az elfelejtésében, akkor igen, tilsd le.
2018. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én letiltottam mindenhol az exemet, mert en sem tudtam elfelejteni, mivel ott volt a beszelgetes, a képei egyfolytaban feljöttek Instán... Szóval letiltottam es kikovettem. A lényeg az volt, hogy ne lássam többet ha ír, vagy ha posztol. Különben mar nem találkozunk, mert masik suliba jár, es masik városban el, csak ezt meg meg kellett tenni szerintem, tényleg sokkal jobb igy. Szeptemberben szakítottunk, es mar eleg jól vagyok, de meg most is belesajdul a szívem, ha valaki megemlíti... :( Egy szó, mint száz: tiltsd. Az tényleg nagy segítség.
2018. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kikapcsolod számára a chatet, nem fogja feldobni a névlista vagy a messenger.

(Ha kiköveted, akkor a posztjait sem fogod látni.)

2018. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azt észre veszi ha kikapcsolom neki a chatet.
2018. ápr. 5. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem veszi észre. Miből gondolod?
2018. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Szerintem semmiképp ne tiltsd le mert ha tényleg szereted és legbelül érdekel mi van vele pár nap múlva már nagyon fogod bánni hogy letiltottad. Én is voltam már így, de hidd el nekem hogy nem segít a felejtésben :(

2018. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!