Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha a lány nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a lány nem ír vissza? tök jól elbeszélgetünk meg találkozgatunk most meg 2 napja nem ír vissza

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez több ok miatt is lehet. Az egyik, hogy megismert valakit, aki számára szimpatikusabb, vagy olyan helyen van, ahol nincs wifi (bár erre csekély az esély), vagy már nem érdeklődik irántad annyira, vagy rájött, hogy nem vagy szimpatikus neki. Azt tudom tanácsolni, hogy várj, amíg ír esetleg vagy keress mást, akivel jobban megvan a közös hang.
2022. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Örülj a szerencsédnek. Kutatások szerint a ghosting - azaz amikor az illető bármilyen előjel nélkül megszakítja a kapcsolatot rövidtávú kapcsolataiban - a pszichopátia egyik kísérőjelensége. Lépj tovább.
2022. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Engedd el, nem fog visszajönni. Vagy ha vissza is akarna akkor se hagyd neki, mert akkor azért ment el mert ló helyett jó voltál szamárnak.
2022. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Vagy elfelejtett, vagy gyáva elmondani, hogy nem szeretné ezt tovább. Egyik se túl jó opció, szóval szerintem hagyd. Hidd el, keresni fog, ha kellesz neki.
2022. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem is ghostolt egy srác, mikor megírtam neki hogy nem a legszebb dolog akkor valami baromságot kitalált. Lassan 1 hete hogy nem írt vissza, de tudod ki fog foglalkozni ilyennel. Ha nem ír akkor kuka.
2022. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kutatások szerint a ghosting a pszichopátia egyik kísérőjelensége." - Elhiszem, hogy ilyen van, de szerintem ez főleg a gyávaság jele.
2022. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Az nem opció, hogy elutaztak nyaralni?
2022. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

#7 nem hiszem, mert akkor nyilván írta volna hogy nyaralni vagyok pár napig ne keress :)


inkább az a helyzet hogy ő nem azt gondolta mint te :)

2022. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Rádunt
2022. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
El kell engedni. Ha ennyire semmibe vesz már most, az csak rosszat jelentene a jövőben is. Nem nagy veszteség, találsz jobbat.
2022. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!