Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy fiúnak, hogy nem szeretnék vele többet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélgetek, de rájöttem, hogy nem nagyon illünk egymáshoz. Nem szeretném nagyon megbántani, főleg, hogy írta, hogy már évek óta szingli, és nem talál rendes lányt. Az első dolog azaz, hogy kb 45 percre lakunk egymástól, ő egyetemista én gimis, sok nagyon a tanulnivalóm. Megtudtam róla, ami nem tudom, hogy pletyka-e, de elvileg füves cigizik is, néha túl sokat is, és azt mondják olyan, mintha meg akarná ölni magát. Most táborban van, írta, hogy nem érzi jól magát, és szívesebben találkozna velem, mert már nagyon várja.

Kérlek segítsetek, még nem "szakítottam" senkivel, és egyébként nagyon rendes, cuki fiú, nem szeretném nagyon megbántani, szerintetek megvárjam, hogy haza menjen a táborból? Addig pedig mellőzzem azokat, amiket ír?

Köszi a válaszokat



2022. aug. 23. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok kérdező? Mióta ismered és milyen jelleggel? Mennyire lett személyes a beszélgetésetek? Történt már valami fizikai is köztetek?
2022. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 17, de szeptberben 18, ő 20. Eddig csak köszönő viszonyban voltunk, mert gyakrabban járt ide, ahol lakok. Volt egy-két személyes dolog is, esett szó a szexuális életről is, de szerintem az is egészséges, normális mértékkel. Nem, nem történt semmi köztünk
2022. aug. 23. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy szerinted mégsem passzoltok. Ha megkérdezi miért akkor mondd hogy nincs meg a kémia. Erről ugye nem tehet szóval nem bántod meg vele annyira
2022. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha épp táborban van, akkor lehet, hogy vannak ott lányok is, és ha már most szólsz, akkor tud mások iránt érdeklődni.

Induljunk ki abból, hogy a fiúnak el kell tudnia viselni a visszautasítást, a lánynak meg erősnek kell lennie, hogy ezt egyenesen megmondja a fiúnak.

Tehát: "Kedves Béla! Nem akarok ezzel várni, amíg visszajössz, úgyhogy megírom most: Megismertük egymást, volt ami tetszik benned, de nem érzem, hogy illünk egymáshoz. Légyszi ne keress többet! Remélem mihamarabb találsz mást, akivel szerelemre leltek! Kérlek ne haragudj, tudom, hogy rossz ezt olvasni, de így az őszinte!"


Esetleg megírhatod neki azt is, hogy konkrétan mi aggaszt. Ez egy fontos visszajelzés, hogy tudjon fejlődni!

Aggaszt, hogy azt hallottam, hogy sokat füvezel és öngyilkossági gondolataid is vannak! Legjobb lenne, ha elmennél pszichológushoz, hogy aztán boldogabb életet legyen! Persze én sem vagyok tökéletes, csak gondoltam megosztom, hogy mi az, amiben te fejlődhetnél! Bántás nélkül!"


Amúgy volt már barátnőm, aki elhagyta a füves cigit miattam, sőt a dohányzást is! Az öngyilkossági késztetés az egy teher, de senki sem tökéletes, és ha ez valami depresszió, szorongás, akkor valszeg terápiával gyógyítható, már ha erre hajlandó.

2022. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod őszintén, hogy neked ez így nem menne, akár okot is írhatsz (pl. a füvezést).
2022. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hungarikum_202 ***** válasza:
0%
A kérdésedben a "hogy" szó utáni részt, persze megfelelő személyes névmási alakban.
2022. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!