Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezi kérek-e sört?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezi kérek-e sört?

Figyelt kérdés

Pasi tudja hogy utalom a sort de szorakozohelyen megkerdezi hogy kerek e egyet?

Az vicc akart lenni vagy bunkosag


2022. aug. 25. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hirtelen nem jutott eszébe, hogy szereted-e. Velem is rengetegszer előfordult már aztán pultnál/pénztárnál gondolkodtam, hogy olyantól kérdeztem, aki nem szereti vagy sose kér. Előfordul az ilyen nem feltétlen bunkó azért, mert hirtelen egy valamire nem emlékezett tizedmásodperc alatt. Viszont neked remek lehetőség majd felhozni egy vitánál ütőkártyának…
2022. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elfelejtette mert előtte mondtam neki
2022. aug. 25. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak ugratott vele. Nem kell mindent véresen komolyan venni.
2022. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccelt.
2022. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már ennyire véresen komolyan vedd. Attól, hogy mondtad már neki, nem biztos, hogy abban a pillanatban eszébe jutott, és főleg, ha már volt benne alkohol, biztos, hogy nem is gondolkodott azon, hogy szereted-e. Már csak azért se, mert férfiaknál elég ritka, aki nem szereti, így ezt akár már megszokásból is kérdezhette
2022. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!