Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom sok ilyen kérdés volt...

Tudom sok ilyen kérdés volt már az utóbbi pár napban, de azért megkérdezném. Ha egy teljes urológiai vizsgálatot kérek a kórházban mik tartoznak abba bele?

Figyelt kérdés
Tehát pl a prosztata megvizsgálása, vizelet vizsgálat, sperma vizsgálat? Vagy mik?

2016. nov. 24. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vizelet, vér, hormonszint, sperma élősejt vizsgálat. Na és persze ne hagyjuk ki a fizikai vizsgálatokat, amik külön "élvezetet" nyújtanak.
2016. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
fizikai vizsgálatok alatt mit értesz? prosztata vizsgálaton kívül mi olyan kellemetlen még?
2016. nov. 24. 18:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a dolog valójában úgy működik, hogy elmégy az orvoshoz ( urológushoz) és előadod a panaszodat. És ez után ő dönt az elvégzendő vizsgálatokról. Olyan pedig nincsen is, hogy teljes kivizsgálás. Talán fel sem tudnánk sorolni, hova vezethet egy egyszerű urológiai vizsgálat. És nem is lenne jó megtudni.
2016. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan tudhatom meg egy átfogó urológiai vizsgálat nélkül, nincsen-e valami bajom?
2016. nov. 24. 19:22
 5/16 anonim ***** válasza:

minden bajnak, van valami szimptómája...szóval ha hereviszered van, akkor megnyilvánul, ha valami gyúlladás az is megnyilvánul...prosztata vizsgálatot, csak 40 év folott végezznek, ha nem utal rá a családi anamnézised, szóval nem volt a családban senkisem prosztata problémás akkor nem fog végezzni prosztata vizsgálatot...


fizikai vizsgálat, megtapiz + lehet ultrahang...


én még sosem voltam és rettegek ttól, hogy mennem kéne :/

2016. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De most bocsi utolsó, de ha van valami bajom, akkor honnét fogják megtudni, ha nem nézik meg? Mert lehet prosztatarákom van de ilyen még a családban nem volt senkinek.
2016. nov. 24. 20:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy bemesz, és elmondod a panaszod, de ha nincs semmi gond, akkor is kerheted hogy vizsgaljanak meg, és pont olyan vizsgálatokat fognak elvegezni, amilyet kérsz, vagy szükségesnek talál az orvos.
2016. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
úgy, hogy vizelési problémáid lennének, stb, mert ha a prosztatával van valami akkor megdagad...és az már szimptóma egy prosztata vizsgálathoz...vagy ha az orvos olyan, akkor lehet automatikusan vizsgálja...én egézségugyi vagyok és én a normát mondom, de nem tudom, hogy hogy vizsgál egy adott urológus..
2016. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az orvosal végzett kivizsgálásoknak okainak kell lennie...az orvost a bitosító fizeti...és ha most valaki elmegy az orvoshoz butykovel a lábán, akkor a bitosído csak a butykokivizsgálást fizeti neki át...nem fogja még a beteg manduláját is nézni, ha nincs adekvát panasza, amit o diagnosztikálni tudná...
2016. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egeszseges ember nincs, csak rosszul kivizsgalt.
2016. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!