Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha élőbe beszélget de üzenetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger macska kérdése:

Ha élőbe beszélget de üzenetben nem akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy lánnyal beszélgetni jól elbeszélgettünk nem vettem észre hogy le akart volna rázni kérdezett is felőlem de bejelöltem őt vissza is igazolt írtam neki egy

,, szia"-t és csak kézbesitve ez mar 3 napja volt és ma a suliba szerintem várta hogy köszönjek neki mivel eléggé le lassitott előttem



#lány #szerelem #Akar valamit?
2022. szept. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Élőben akar beszélgetni, ennyi a megfejtés.
2022. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember lóg a telefonján a mai fiatalok körében sem.

Ha neten nem megy, beszelgess vele élőben.

2022. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fent van mindig van mikor le lép 4-5 percekre, suliban is egész nap a kezében nete van ott is
2022. szept. 5. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Akkor egyszerűen nincs kedve/ideje/energiája foglalkozni veled
2022. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Akkor nem vagy elég fontos neki, de ezen segíthet az, ha élőben sokat beszélsz vele
2022. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!