Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizok egy lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizok egy lánnyal, és most fogom élőben látni őt először. Hogyan szokott alakulni egy átlagos vakrandi? 18f

Figyelt kérdés

Még soha életben nem randiztam. A lényeg az, hogy egy Facebook csoportban láttam kommentálni egy hónapja, amire reagáltam, később Messengeren is írtunk egymásnak, ez alapján nekem szimpatikus volt nagyon és úgy vettem észre, hogy én is neki. Holnap egy pizzériában találkozunk. Egy városban lakunk, ő is végzős érettségiző, mint én, de előtte sose ismertem, néhány gimis osztálytársam ismeri.

Milyen témákról lehet beszélni? A vacsora után milyen programra menjünk? Bármi jó tanácsot, ötletet szívesen fogadok.



2022. szept. 15. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal vacsizni menni elég merész. Ha nem vagytok szimpik egymásnak, kínos lesz egy egész vacsorát végigülni.

Beszélgethetsz vele bármiről: suli, család, hobbik, nyaralás stb. Nem a téma a lényeg, hanem hogy legyél érdeklődő, és figyelj arra, amit mond. Amúgy meg öltözz egy fokkal elegánsabban, mint suliba szoktál, és a végén ajánld fel,hogy te fizetsz. Sok sikert!

2022. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
1 jól leírta, de tegyük fel h túl vagytok a vacsorán. Ne legyél paraszt , bár hazavinni nem tudod mert meg kocsit sincsen, de ajánló fel h hazakisered! Ha behivna v szexre kerülne a. Sor nem kell gyorsan dugni mert hamar el fogsz szülni legyél érzéki és. Ne élvez el 2 perc múlva
2022. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Egy dolgot ne csinálj, ne fizess neki semmit, ismétlem semmit! Mindenki fizeti a maga részét, majd le is út fel is út. Így meggyőződhetsz, hogy nem a pènzedért lesz veled. Tapasztalatból beszélek.
2022. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig el lehet poénkodni ha nem jöttök be egymásnak ha van humora.
2022. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak add önmagad, ez a legfontosabb. Ha a személyed nem fogja meg őt, akkor semmi értelme az egésznek.

Az meg hogy vakrandi...Én tuti kértem volna pár képet előtte, de te tudod.

2022. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vakrandi engem is mozgat :D amúgy mi volt a randin? Hogy sikerült? :D
2022. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most olvasom a válaszok az, amúgy természetesen kaptam tőle fotókat és láttam az instáját is, de az nyilván más, mint élőben látni. Úgy látszik, ezek szerint ez nem nevezhető vakrandinak. Igazából nagyon szép lány, de nagyon nem illünk össze. Nincsen meg a kémia, és kicsit csalódott is vagyok, mert ő olyan lány, aki elég "népszerű" a fiúk körében és túlságosan egoista. Nincsen közös érdeklődési kötünk, ráadásul Pestre szeretne továbbtanulni és ott is akar lakni, én meg Pécsre tanulok tovább. Úgyhogy valószínűleg többet nem fogunk írni se. Láttam rajta, hogy amikor magamról és a hobbiaimról beszéltem, nem igazán érdekelte őt. Kb ennyi
2022. szept. 23. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom gecc. Legalább megpróbáltad!
2022. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!