Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a vakrandikról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, rossz, nem mennék bele
2018. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baromság. Már az elején megy a titkolózás...? Ugyan...
2018. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már egyszer, nagyon izgi volt. Egy nyilvános parkban beszéltük meg a talit. Sokat beszélgettünk és kiderült hogy nem is voltunk ismeretlenek egymásnak hiszen gyerekkorunkban szomszédok voltunk, szüleink pedig osztálytársak. Néhányszor még taliztunk majd komolyabban összejöttünk.
2018. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én már egyszer csalódtam, mivel az illetőnek nem jöttem be. Persze erre számítottam, mivel hányingerkeltő vagyok.
2018. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Habár még nem volt részem ilyenben, szerintem klassz dolog. Nem tudod, hogy hogy néz ki (ugye a randi előtt, vagy akár közben is) így nem befolyásolja a kinézete az első benyomást, ami, lássuk be, nagyon fontos. Ha amúgy nem mennél oda egy fiúhoz, mert elsőre nem szimpatikus, de lehet, hogy az érdeklődési körötök szinte megegyezik. Így, hogy ez le van tudva, szabad út van az ismerkedésig.
2018. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!