Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vegyem a bátorságot és próbálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem a bátorságot és próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem olyan túl rég történt az velem hogy összefutottam az utcán egy lánnyal akit így látásból tudom hogy ki. De soha nem beszéltünk még. Szerintetek lenne annak értelme ha írnék a lánynak hogy lenne-e kedve ismerkedni stb? Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

2022. szept. 20. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Próbáld. Hogy volt-e értelme, kiderül.

Ha többször összefutottatok, köszönj neki legközelebb.

2022. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Próbáld, persze. Nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz. :)

Én hasonlóképp jöttem össze a barátommal, 10 hónapja együtt vagyunk. Van remény, ne aggódj. :)

2022. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen!
2022. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha soha nem beszéltetek, akkor ne csapj bele azonnal a lecsóba. Előbb beszélgess vele, aztán jön a többi.
2022. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
van értelme, bár élőben sokkal jobb lenne.
2022. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!