Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a fiú akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiú akar tőlem vmit?

Figyelt kérdés

Egy hete ismerjük egymást, de már a megismerkedésünk másnapján főzött nekem és el is hozta a suliba. Mindennap beszélünk. Tegnap az én baráti társaságommal mentünk iszogatni, utána pizzázni, még a pizzamat is O fizette, mert felajánlotta. Meghívott egy sörre is. Aztán kikísért a buszhoz, megölelt, és mondta hogy írjak ha hazaértem. Az este/délután folyamán elég sok jele volt annak, hogy bejövök neki (a társaság szerint is). Reggel is jó reggelt üzenetet írt (ami nálam már egy kicsit komolyabbat jelent). Az ismeretsegunk alatt, többször is elmondta hogy vigyázzak magamra, szép vagyok.... Nem logunk együtt a suli minden szünetében, ami nem is gond, de néha az ilyentől el tudok bizonytalanodni (kicsit a nem érdeklem érzést kelti bennem), de ma bemutatott a legjobb barátjának 🙈


Lehet csak a "tökéletes" alkalmat várja?


Megerősítésre vagy ellenérvekre lenne szükségem, csakhogy összeálljon a kép, hogy akar e engem.



2022. okt. 14. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján szerintem kedvel téged.
2022. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem 99% hogy bejössz neki, nem is kicsit, hanem nagyon is rendesen :)


A jelek alapján amiket leírtál, szerintem csak a tökéletes alkalmat várja, nem akarja elsietni (ami jó), tisztességesen közeledik, és az is jó h tényleg kezdeményez Veled beszélgetést, nem csak külső alapján pl.


Beszélgessetek minél többet, felhozhatsz egy-két bizalmasabb témát, így is lehet köztetek egy kapcsolat, pl egy titok megosztása.


Ha Neked is tetszik ő, küld jeleket, és akkor tényleg biztos lesz a dolgában, és már csak idő kérdése...


Szurkolok! :)

2022. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg kedvel.
2022. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján megtetszettél neki.
2022. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes lenne lányként elhivni vhova? Mert tegnap este is dumaltunk, segített ruhát választani a szalagavatómra...
2022. okt. 15. 09:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem érdemes lenne.:)
2022. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Mivel ennyire kimutatja az érzelmeit, én a helyedben nem hívnám el. Hagynám, hogy ő diktálja a tempót, nehogy arra vélje, hogy a jövőben elvárod, hogy most már mindig ő álljon minden cekket.

Ez csak a Te esetedre vonatkozik, más esetekben már írtam a lánynak, hogy nyugodtan hívj el a fiút.

Te döntsd el, mit tegyél, én csak tippet adtam az általad írtak alapján.

Ffi.

2022. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál abból látszik hogy bejössz neki.

Azt kéri hogy majd írd meg hogy hazaértél akkor aggódik hogy nem történik veled útközben valami ez egy jó jel. Nem tudom hogy te milyen jeleket küldesz vissza, de próbáljatok minél többet beszélgetni te is küldj felé jeleket! Sok sikert hajrá


23/N

2022. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hát ezek jó jelek, drukkolok 🙈😊
2022. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!