Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akár tőlem velemit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akár tőlem velemit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal messengeren. De nem a neten ismerkedtünk meg először hanem

Elobe találkoztunk a gimi előtt egy közös ismerősünk által, ott cigizunk beszélgetünk pár percet. Majd megkerdezte a nevem a közös barátunktol amikor már én nem voltam ott és Bejelolt facabookon.

Beszélgetünk párszor messen, de aztán csak azt kezdem észre venni hoyg mindig én írok rá.

Aztán végül már nem is kereset Amúgy gondolom én hoyg a koronavirus miatt nincs értelme ismerkedni, de már nem tudom miért nem keres. Vagy csak nem voltam neki szimpi. Pedig még mondta is hoyg milyen szép vagyok.

Nem egy városba lakunk, 50 kmre lakunk egymastol



2020. ápr. 27. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint hagyjam az egészet, ha nem keres akkor nem keres. Úgyis lesz más. Ne én fussak utána.
2020. ápr. 27. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akar mert tetszel neki.

De valamiért nem úgy alakultak a dolgok ahogy ő akarta, tehát nem ment olyan könnyen a dolog. Lehet a vírus miatt de komolyabb kapcsolatra nem tervez. Tehát átmenetinek jó lennél valahogy így tudom elmondani. Komolyabb erőfeszítéseket nem ér az egész :(

2020. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az ő részéről.
2020. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek rá írjak?
2020. ápr. 27. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
De lehet nem kéne ilyen szánalmasnak lennem
2020. ápr. 27. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje nem keress és állandóan te kezdeményeztel én a helyedben nem írnék rá. Ha hiányzik valaki keresed. Ha hiányozni fog neked ő is keresni fog téged.
2020. máj. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most rám írt hogy, tudunk e úgy beszélni mint régen. Régen kb 2 honapja na mindegy. Reagált a sztorimra
2020. jún. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!