Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most én csinálok valamit rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V-Buck hekk kérdése:

Most én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
A történet az annyi hogy gimnázium keringő tánc. Én 11 edikes ként táncolok a felsősökkel mert egy lány barátom megkért mert nem lennének meg. Ez a táncolás már 1 hónapja megy kb és én a közepén csatlakoztam pont tegnap. Megkeresett a lány barátom meg a lány akivel táncolni meg az ofőjük hogy akkor bevállalom-e, mondtam nekem jó megnéztem ugye a lányt hogy hogy néz ki stb nekem oké és neki is.A lányról azt lehet tudni hogy az egyik legszebb csaj az iskolába, 1 évvel idősebb is nálam. Ugye első tánc próba én nagyon jól tudok táncolni így a bécsi keringő is ment több kevesebb sikerrel. Tánc közbe egyszer egyszer beszélgettünk egymásra mosolyogtunk de amúgy a lány nak tudom lehet zavarba volt de nem akart a szemembe nézni kevésszer fordult felém. A tánc végén még mint 2 idegen elköszönés is mindenki a saját útjára. Lehet nem is akar velem táncolni nem tudom. Én nem szeretnék egy olyan partnert aki muszájbol akár táncolni akkor keresett volna másik embert vagy mondta volna meg az elején hogy velem nem akar. Nem mondom magam rondanak de szépnek sem kondiba járok volt már barátnőm de igazi szerelem soha. Nem tudom kiverni a fejemből a lány arcát egyszerűen „megfertőzött”. Eddig a lányok nem vonzottak nagyon barátnő ügyileg de ő kicsit más.
2022. okt. 14. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet nem tud táncolni és emiatt érzi magát kellemetlenül. De ha ennyire zavar akkor kérdezz rá, az a legbiztosabb.
2022. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből én még nem vonnék le elhamarkodott köveztetéseket.


Kérdés, megbeszélés nélkül semmiképp ne hagyd ott, hiszen azzal csúnyán cserben hagynád, és azért a lányoknak általában fontos a keringő, szalagavató.


Várd ki, hogy mi lesz következő alkalomkor, próbáld meg akkor kérdezgetni közben kicsit, hogy mi a helyzet vele, stb., szívesen táncol-e, de ne erőltesd túl.


Hajrá, és ne add fel! :)

2022. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne kombinálj! Szüksége van táncpartnerre, és te erre vállalkoztál. Pont. Semmi okod azt feltételezni, hogy nem felelsz meg neki. Nem dolgod a lelkivilágával foglalkozni, táncolj.
2022. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Majd megszokja a helyzetet, ezen ne aggódj. Sőt, az is lehet, hogy nagyon megkedvel téged.
2022. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd bizonyára beszélt a partnernőddel, tehát tudhatja, kivel fog táncolni. Ebből következtetem, hogy van kedve neki veled táncolni.

Beszélgess vele tánc közben, hátha felvidul.


Nekem gyanús, hogy az iskola legszebb lányai közé tartozik és nincs neki barátja, akivel táncolna? (Vagy csak épp most nincs?)


Szerintem ne fantáziázz, kibíros ha nem is úgy viselkedik, ahogy elképzeled.

2022. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kombinálj. Amikor nekünk volt ilyen tánc, én is támcoltam 11esként idegen fiúval és kb az elején alig néztem rá, mert baromi zavarban voltam. Egy tánc azért elég sok kontakt, elsőre kicsit sok egy idegennel.
2022. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 osztálytársam keringő alatt szeretett egymásba, úgyhogy bármi lehetséges.
2022. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez a legjobb helyzet amiben lehetsz. Nap közben keresd meg és kérdezz rá, hogy ő hogy áll ehhez? Mond el neki, hogy úgy érezted, hogy mintha ne örülne neked pedig te mindent megteszel a sikerért. Hidd el tiszta lesz a kép. Ha flegma vagy lepattint akkor tudni fogod, ha meg nagyon kedves aranyos, akkor nyitva kapu csak rá kell mozdulnod.

Az előzményekből nem történhet másképp. Hétfőn keresd meg, de ne várj a tánc próbáig, ezt teljesen máshol beszéld meg vele.

2022. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy megkeresd, tökre zavarba fogod hozni, olyannyira, hogy nem fogtok tudni táncolni! Nincs miről beszélni, tánc céljából jöttetek össze, semmi egyéb nem kell, hogy legyen köztetek.
2022. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!