Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy ennyire kilátástalan a jövőm a párkeresésben?

Figyelt kérdés
sziasztok! 23 éves srác vagyok, egy vidéki városból. Gimnáziumot végeztem, értelmesnek, intelligensnek tartom magam.Sajnos a külsőmmel nem vagyok megelégedve, több ok miatt is: nagyon vékony vagyok ami úgy néz ki hogy genetika, mintsem valami betegség. 180 centivel és alig 50-55 kilóval rettentő gereblyének érzem magam. Ehhez társul egy gerincferdülés magyarul púpos vagyok ha nem figyelek oda és nem húzom ki egyenesbe magam. De úgy összeségében sem vagyok magammal megelégedve. Próbálkoznék lányoknál utcán, megállóban, mikor lehetett akkor buliban is, de 10 alkalomból 10 kudarc volt. Vagy van barátjuk, vagy látszott rajta, hogy mit gondolok én vadidegen srácként odamenni hozzá, vagy leülni mellé.. Ezek kicsit kedvem szegik, mert számtalan szintén nem a leghelyesebb fiúnak van párja, és nem is rossz kinézetű akár. Nekem soha nem lesz, ez így lett eldöntve régen, vagy mit rontok el? Interneten is adtam egy lehetőséget a dolognak, facebook, tinder, insta, de 100 bejelölt lányból az elmúlt hónapokban jó ha 2-3 visszajelölt. Durván 100 vagy kicsit kevesebb. Ha itt is azt mondják, hogy reménytelen akkor belenyugszom, és nem fogok foglalkozni vele, élem az életem mint más egyedülálló ember.
2021. ápr. 8. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan haverod akinek van értelmes barátnője és valamennyire ismer téged akkor kérdezd meg hogy szerinte mit kellene változtatnod, mi így látatlanban nem fogunk tudni normális tanácsot adni, de ha pl. ennyire zavar hogy vékony vagy akkor nyugodtan el lehet kezdeni gyúrnj és nézni néhány tartásjavító gyakorlatot pl. a youtubon.

Bárki bármit mond igenis számít a külső: haj, öltözködés, cipő, óra, ezen a téren is érdemes egy csaj véleményét kikérdezni, ha van rá lehetőséged akkor vigyél magaddal vásárolni valakit akinek jó az izlése.

Az jó hogy gimnáziumot végeztél és értelmesnek tartod magad de dolgozol valamit vagy a szüleid tartanak el? Sokat számít ha egyedül élsz, önálló vagy és már csak azért is jó a munkahely mert a legtöbb tartós kapcsolat ott kezdődik főleg ha nem vagy az a világi partyarc...

Az internetes ismerkedés komolytalan, ha nem vagy "modell" csak arra jó hogy még jobban letörje az önbizalmad.

Először fektess magadba egy kis energiát, lássák a csajok hogy önálló vagy, odafigyelsz magadra és lehet rád számítani aztán majd szépen lassan kialakulnak ezek a kapcsolatok és ne nyomulj rá mindenkire mert azt nem sokan szeretik, főleg ha látják hogy elkeseredetten be akarsz már csajozni.

Persze bele is lehet törödni az egyedüllétbe ha az kényelmesebb...

2021. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy tini....
2021. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki a neten keresztül találja meg élete szerelmét. Vannak szerintem már normálisabb oldalak is. Sokan fordulnak ehhez a módszerhez, mivel a mai világban nem egyszerű az ismerkedés. Én mindig úgy képzeltem, ennek úgy spontán kellene történnie, semmi erőltetett dolog, és egyszercsak kialakul valami, lehet hogy éppen az éveken át tartó barátságból alakul ki szerelem.
2021. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!