Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ismerkedni ehhez a lányhoz az egyetemen?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy egyetemen van egy nyelv óra, amire az említett lány és én is már 1 éve közösen járunk. Eddig nem beszélgettem vele, és most pont emiatt estem gondolkodóba, hogy 1 év után hogyan lehetne megközelíteni, amikor "klikkesedet" a csoport, neki is van 2-3 barátnője, többnyire velük van. Mit tanácsoltok? Hogyan menjek oda hozzá? Én úgy gondolom hogy ha vannak 4en barátnők, nem biztos hogy annyira örülnének nekem hogy a semmiből odamegyek ötödiknek....de akkor mit csináljak szerintetek, inkább tegyek le róla?

2022. nov. 1. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Jól értem, te is lány vagy?

Nem kell ezt túlagyalni. Sziasztok, leülhetek? És bekapcsolódsz a beszélgetésbe.

vagy segítséget kérsz a tárggyal kapcsolatban.

2022. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, én srác vagyok :D

De így miután már 1 éve együtt vesszük fel a tárgyat és eddig nem beszélgettem velük, nem lenne fura hogy pont most keresem a társaságát?

2022. nov. 1. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem. Ezeregy oka lehet, hogy most kezdesz el érdeklődni iránta. Nem is lényeges, hogy miért.
2022. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Csak doktorival tudsz odamenni.
2022. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Egyetemre tanulni jártok, nem ismerkedni... meg valószínűleg úgyis többen csapják neki már a szelet. Miből gondolod, hogy Te lennél a legjobb közülük?
2022. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem lenne fura, ha csak most mennél oda hozzá. Talán úgy könnyebb kezdeményezni, ha éppen nem veszik körbe a barátnők, indításnak egy a tantárgyhoz köthető kérdéssel (esetleg egy kis poénnal) nem lőhetsz mellé.

L

2022. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából még annyival kiegészíteném, hogy a 3 barátnőjéből 2vel néha-néha szoktam beszélgetni, és pl van hogy beszélgetek egyik barátnőjével óra előtt, mivel mi előbb oda szoktunk érni. Később a kiszemelt lány is megérkezik, és odajön hozzám meg a lányhoz, és ők elkezdenek beszélgetni. Én meg szép lassan lemorzsolódok magamtól, mert ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy akarnak-e velem is beszélgetni/bunkó lenne ilyenkor becsatlakozni a beszélgetésbe, amikor lehet nem is akarják😅

Ebben is tudátok segíteni?

2022. nov. 6. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Próbáld meg kézen állva,

Hátha.:)

2022. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Amúgy utolsó, még akkor is ha meg van a véleményed a kérdésemről (nyilván gondolhatod gáznak) neked miért jó hogy ilyen választ adsz, ami nyilván nem segít, de kötekedő....?

Rossz napod volt, vagy csak néha muszáj kiengedned itt a virtuális térben és valakinek megmondani a tutit? :D

2022. nov. 6. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Engedd el
febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!