Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ageplayer lánnyal barátkoznék,...

Ageplayer lánnyal barátkoznék, ismerkednék. Van olyan lány akinek lenne kedve ehhez, és szeretné megosztani valakivel ezt az oldalát?😊 (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék ageplayer/little lánnyal beszélgetni. Sajnos még nem volt rá alkalmam szinte sose.

Engem inkább a daddy/caregiver "szerep" érint, szeretnék fejlődni ebben is, de

nyilván nem kapcsolatot szeretnék látatlanban, hanem ismerkedni, barátkozni, és beszélgetni sokat a témában😊

Ha ez működik, és jól érezzük magunkat a beszélgetésben, szívesen találkoznék is, illetve később akár programok is lehetnének (piknik, színezés, játék, bármi).

Engem nagyon érdekel ez a világ, de tudom hogy nehéz ezzel ismerkedni, barátkozni.

Olyan 18-25éves lányt keresek aki szeretne erről beszélni és megosztani ezt a "titkát" olyannal akit szintén érdekel, elfogadó és megértő.

Akinek ez nem a szexualitással függ össze, hanem tényleg szeret pici lenni és szüksége van erre.

Akad errefelé ilyen lány?😊


Én örülnék egy normális beszélgetésnek, de az is fontos, hogy a hozzá nem értő emberek ne válaszoljanak/tegyenek megjegyzéseket, mert csak elriasztanak másokat.

Valakinek tényleg szüksége van erre, szeretne beszélni erről, és bízom benne, hogy aki tudja miről van szó, fog írni.

Ezért tényleg csak releváns válaszokat szeretnék:)


Köszi a megértést

25F



2022. aug. 30. 06:28
 1/8 anonim válasza:
Mi ez a baromság, hogy újabban már nem tudnak magyarul az emberek?
2022. aug. 30. 07:05
 2/8 anonim válasza:
Remélem találsz valami 25 éves csajt, aki telesz/rja neked a pelenkát és cserélheted rajta, de ha nem ilyet akkor is have fun.
2022. aug. 30. 10:00
 3/8 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem, hogy a válaszban ilyen szintű megjegyzések lesznek. Kár hogy eltévedtetek srácok, ez nem a gyakori megjegyzések.hu, de pont ezért zártam azzal, hogy releváns választ szeretnék.

Erre az egyes azt se tudja mi van. A masodik meg hát🤦‍♂️....én nem erre gondoltam, ez nem tudom honnan jött neked.

Én kiírtam amiket szeretnék, szerintem egyértelmű annak aki ért a témához. És azért angolul, mert az ehhez tartozó kifejezéseket általában itthon is angolul használják.

Megint csak, aki érti, érti, aki nem nem.

De ha valakit valóban érdekel, privátban szívesen válaszolok ezzel kapcsolatban bármire.

Viszont itt nem szeretnék vitázni, nem is fogok több hasonló megjegyzést válaszra méltatni.

2022. aug. 30. 13:26
 4/8 anonim válasza:

Nekem max a beszélgetés, szerepjáték férne bele. 😅


25/L

2022. aug. 30. 15:21
 5/8 anonim válasza:

Nekem bejön az ilyesmi. Ha van kedved, írj.

18/L

2022. okt. 12. 21:20
 6/8 anonim válasza:
Ide illik az,h fussunk ossze es a padon elohuzok a taskambol egy hajkefet meg egy fesut es fesulgerned kell par orat? Szeretem,ha fesulik a hajam.
2023. jún. 24. 10:12
 7/8 anonim válasza:
Ez pontosan miről szól? Hogy egy felnőtt nő, kislány ruhában és frizurával színezőzik, miközben te az apja szerepében vagy?
nov. 23. 17:52
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen a privát felvilágosításokat! Én nem szeretnék ebben részt venni, de tényleg köszi azoknak akik vették a fáradtságot és leírták részletesen, hogy miről is szól ez a dolog.
nov. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!