Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Működik a kémia, de mégsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a kémia, de mégsem?

Figyelt kérdés

Ma lesz a negyedik randim egy lánnyal. Eddig jó volt minden, de vhogy sosem jutottunk oda, hogy legyen csók vagy bármi abba az irányba. Instán ismertem meg, szóval ezen a három randin találkoztunk először, nem ismertük egymást előtte.

Annyit tudok róla, hogy eléggé ilyen “girls support girls”-ös lány (kicsit feminista is szerintem, nem extrém vagy bármi, de azért van benne hajlam és nem is ismerem annyira), óvatos akarok lenni vele mielőtt “letámadnám”. Ő is kedvel engem, én is őt, csak izgulok nagyon, mivel emlegette, hogy pl ha bulizni megy vannak férfiak akik nyomulnak rá és ő erre nagyon nagyon allergiás.


Szerintetek mit tegyek?


Haverjaim szerint ha az első három randin nem volt semmi, akkor ne is reménykedjek nagyon. Nyilván ha nem megy, hagyom is. Kicsit szerencsétlen vagyok, bevallom mert nekem kellett volna eddig lépnek, de vártam a jó alkalmat. Viszont ami pozitív, hogy más lányok ilyenkor már messze nem mutattak ekkora érdeklődést. Ma szeretném végre tisztázni mi van, sétálni megyünk meg beülünk este valahova.


Még magamban sem tisztáztam 100%-ig, mert sok a tanulás (egyetem), munka, stb, hülyén hangzik de nem tudom, most beleférne-e egy kapcsolat, de mindenestre ha úgy alakul, akkor persze. Még én sem érzem magam szerelmesnek, inkább csak azt, hogy van egy lány akivel szívesen vagyok, töltöm az időmet, de néha kín rávenni magamat, hogy találkozzunk. Szivatni sem szeretném persze.

19/f



2022. dec. 8. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Jó ötlet tisztázni. Lehetséges, hogy lassan halad, de legalább azt érdemes eldönteni, hogy jó irányba haladtok-e.
2022. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Vagyis neked lényeg a csók, a szex? :D


Mert ha az akkor ezt jó lenne közölni a csajjal.

Abból vettem ezt le, hogy nem sok időd van, de csókról dumalsz.

Tudod ha valakit igazán kívánsz és ő is téged akkor nem nagyon tudjátok magatokat visszafogni, nem létezik olyan, hogy jó pillanat a csókra, mert azon jár az eszed folyamatosan.

Továbbá nem a "randevuzasi alapok" döntik el, hogy mi mikor történik hanem ti ketten.

Ha ennyire vágysz csókra, szexre akkor próbáld lesmarolni, de megegyszer ha csak az a cél, akkor légy oly kedves, hogy tudasd a lánnyal és ne szivasd jobbra-balra...

2022. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2.-es pont, hogy nem arra vágyom.. azért gondoltam csók, hogy nem volt semmi előrelépés. Én szeretném jobban megismerni mielőtt meg tudom magamban fogalmazni, hogy szeretnék-e vele kapcsolatot vagy nem. Csak lassan fél éve irogatunk és eddig 3szor találkoztunk csak.
2022. dec. 8. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt le kellett volna írnod.

De amúgy azzal, hogy ágyba bujsz vele attól még nem ismered meg, ezt ugye tudod?

Különben lehet, hogy óvatos, mert ugyebár a legtöbb pasi csak "arra" megy, de inkább arra saccolok, hogy nem is akar tőled igazán semmit, vagy talonban tart.

Ezt igazából tőle kellene megkerdezni, viszont ha te magad sem tudod, hogy mit akarsz semmi értelme az egésznek.

Azért írom ezt, mert nincs az, hogy dönteni akarsz mi legyen és az sem hogy vagy tetszik vagy nem, mint a kérdés maga bizonyítja.

2022. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom a kérdező nem lefektetni akarja, de egy csók választó pont lehet.
2022. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 ezt nem egészen értem. Pont arra akartam kijukarni, hogy vagy kapocsolatot szeretnék vele, vagy semmit. Ha csak megfektetni akarok valakit, arra van millio egy könnyebb alternatíva minthogy azon izguljak mi legyen egy lánnyal.
2022. dec. 8. 18:10
 7/15 A kérdező kommentje:
Szintén #4-esnek. Én annyira nagyon nem vonzódom még hozzá és szükségem lenne egy kis időre még. Érzelem nélkül nem szeretnék vele összejönni mert az szemétség, de örökké húzni sem akarom mert félek, hogy az lesz mint sokaknál másoknál, hogy egyszerűen a lány offol ki
2022. dec. 8. 18:12
 8/15 anonim ***** válasza:

"Eddig jó volt minden, de vhogy sosem jutottunk oda, hogy legyen csók vagy bármi abba az irányba." =csók, orál, tapi, szex.


"Ő is kedvel engem, én is őt, csak izgulok nagyon, mivel emlegette, hogy pl ha bulizni megy vannak férfiak akik nyomulnak rá és ő erre nagyon nagyon allergiás." =

Szimpi, tetszik, de nem mersz lépni, mert más akaszkodik helyetted.


"Még magamban sem tisztáztam 100%-ig, mert sok a tanulás (egyetem), munka, stb, hülyén hangzik de nem tudom, most beleférne-e egy kapcsolat, de mindenestre ha úgy alakul, akkor persze." =

Nem tudod mit akarsz valójában, szexet vagy párkapcsolatot.

2022. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Ezt mind te írtad, nem én, ebből gondolom amit.

És igazam van, mert igazából nem tetszik, nem kívánod, csak kedveled.

Én ismerkednek olyan csajjal, aki nem csak szimpatikus, de oda vagyok érte bármi is lesz, történik vele kapcsolatban.

2022. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A csók vagy ilyesmi irányba úgy értettem, hogy nem volt semmi fizikális kontaktus pár érintésen kívül. A csók most úgymond a skála legteteje..


A bulizós részhez annyi, hogy nekem az jött le tőle, hogy nem kedveli a tolakodó embereket, akik csak le akarják fektetni. Ezt szeretném elkerülni, hogy rólam is ezt higgye.


Ami magamat illet, megfektetni vagy sem, én nem gondolkodom csak megfektetésben. Mmint, ha akarnék tőle ilyet, akkor csak kapcsolatban és biztos vagyok benne, hogy ő is.

Itt nagyvárosban elmész bulizni és minimális erőbefektetéssel vittem haza lányt, illetve ott a tinder az egyszerűbbnél egyszerűbben kapható lányokkal.

2022. dec. 8. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!