Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el anyumnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan mondjam el anyukámnak, hogy van egy fiú, akivel szeretnék találkozni?

Mindketten 16 évesek vagyunk, instán ismerkedtünk meg. Nagyon sokat hívásozunk (mikor egyedül vagyok itthon, mert amúgy nem tudnánk.), irogatunk kb egész nap, és arra jutottunk, hogy mivel szimpatikusak vagyunk egymásnak, szeretnénk találkozni. (3-4 hónapja ismerkedünk)

Eddig minden szép és jó, csak nekem régebben volt egy internetes zaklatóm, és ezt tudják anyumék, azóta picit féltenek, és ugye a srácot is neten ismertem meg... szóval csak úgy nem tudnám elmondani..

Ezért vagyok tanácstalan, mert félek, hogy el leszünk tiltva, pedig még arra is látunk esélyt, hogy esetleg többek lehetnénk mint barátok. (Csak ugye ehhez kellene találkozgatni, de arról már beszéltünk, hogy vannak egymás iránt érzéseink, mert azért a sok hívás is ki tud hozni az emberből ezt azt.)


Előre is köszönöm a segítséget, mindenkinek további szép napot!



2022. dec. 26. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, ahogyan ezt ide leírtad, őszintén neki. Ha nagyon nem akar belemenni, akkor mond meg anyádnak kísérjen el és max távolból megfigyelhet. Teszem fel beültök egy kávézóba és anyád beül a leghátsó asztalhoz, ti meg elől ültök és akkor teljesen okés a szitu.
2022. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Az őszinteség a legjobb. Ha nyilvános helyen, nappal találkoztok, akkor szerintem nem fog félteni annyira
2022. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mamura válasza:
96%
Tini koromban nagyon sokat füllentettem anyukámnak, nem volt a legjobb a kapcsolatunk. Most hogy anya vagyok és van egy lányom el sem tudom képzelni, hogy a mi kapcsolatunk is ilyen legyen. Én akkor lennék a legboldogabb ha a lányom bizalommal fordulna hozzám és megosztaná velem az életét. Tedd ezt Te is!
2022. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Minden eddigi válaszolóval egyet értek. Az őszinteség a legfontosabb dolog. Egyszerűen mondd el neki.
2022. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így elmondod. Vagy csak annyit mondasz, hogy egy barátoddal találkozol, aztán ha komolyabbra fordul, akkor majd elmondod, hogy nem csak egy barát
2022. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több internetes barátom volt, végül egyikkel sem találkoztam, mert féltem megkérdezni.

Fokozatosan kezd el emlegetni anyukádnak, hogy megismerkedtél ezzel a fiúval, beszélj róla, tudd, hogy többször hívásoztatok, majd egy pár ilyen után mond el neki bátran, hogy mit szeretnél

2022. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mond el neki,ahogy nekünk is leírtad,őszintén!


Ügyes légy! :)

2022. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Azt mondta anyum, hogy találkozhatunk, szóval minden rendben, úgy néz ki! :)
2022. dec. 27. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előre is sok sikert!:)
2022. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, látod, nem kell ezt túlaggódni. Csak lazán. Minden jót a továbbiakban!
2022. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!