Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az lenne a kerdésem a korombel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kerdésem a korombeli lányoktól , hogy mit keresnek egy fiuba? Mi a legfontosabb jellemző amit kerestek?(22f)

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Jó helyesírás.
2023. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ha neked az a legfontosabb XDDDD
2023. jan. 31. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen hűséges, őszinte és udvarias. Legyen célja, jövő képe. Külsőre meg legyen ápolt, foglalkozzon a külsejével de ne vigye túlzásba.
2023. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban hasonló értékrend, (politikai és vallási témákban például) anélkül számomra nagyon nehéz lenne vonzalmat kialakítani valaki irányába. Ezen kívül jó humor, empátia, érzékenység, hasonló aktivitás-szint. Úgy értem ezt, hogy én pl. inkább intorvertált vagyok, egy nagyon extravertált sráccal szerintem nehezen kötnénk kompromisszumot, hogy mikor menjünk valahova, vagy mikor csináljunk inkább valami nyugis otthoni programot kettesben.
2023. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki mást keres egy férfiban. Én komolyságot, érettséget, férfiasságot, magabiztosságot, ambíciót, kedvességet, empátiát, figyelmességet, támogatást keresek egy férfiban. Külsőre meg igazából nézzen ki jól, anélkül nem tudnék vonzalmat érezni.

17/L

2023. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat😁
2023. febr. 1. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát legyen kedves, megértő, figyelmes, törődő, hűséges, sokat tudjunk együtt lenni, romantikus, szenvedélyes. Tulajdonképpen minden, ami bennem megvan.

16/L

2023. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!