Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyha visszautasít, utána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha visszautasít, utána nagyon kínos lesz?

Figyelt kérdés

Az osztalytársnőmről van szó, szeretném elhívni randizni. 10.-esek vagyunk. Már a kezdetek óta szimpatikus nekem. Sokat mosolyog mikor beszélünk, és kedves lány. Mondjuk igaz, hogy mindenkivel ilyen.


Viszont benne van a pakliban hogy visszautasítja a közeledésem


Ezek után nagyon kínos lesz egy teremben ülni minden nap? Másként fog rám tekinteni ezek után pl kerülni fog?



2023. febr. 5. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Így jártál. Ez benne van a pakliban ! Ne legyél toketoen
2023. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy randira hívás szerintem annyira nem nagy ügy, hogy utána nagyon kínos legyen, bár én ettől függetlenül is max 12-ben próbálnék ki ilyesmit.
2023. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen ne mondd meg
2023. febr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak akkor gáz, ha most visszautasít, hanem akkor is, ha jártok pár hónapig, és utána rájöttök (vagy ő, vagy te), hogy szakítani kell. Na akkor lesz igazán kínos. Régi nagy emberek mindig azt mondták, hogy házinyúlra nem lövünk.
2023. febr. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha tetszik, tedd egyértelművé számára és hívd randira! Férfi vagy, légy hát férfi! Ha esetleg visszautasít sem lesz a világ vége! Oké, lehet utána pár napig kellemetlen lesz a szitu, de igazán csak addig, amíg hagyod, h az legyen. 😉


A "házi nyúlra nem lövünk" teória pedig a begyöpösödött, félénk emberek mantrája. 😏

2023. febr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
89%

Hát én gimiben jártam így.

Barátnál több volt. Én szerelmes is voltam. Talán ő is. Csak én felvállaltam volna, ő nem. Úgy gondoltam, muszáj megkérdeznem. Nem akartam azért bánkódni, "mi lett volna, ha".

Hát másnap kicsit sz@r volt. De aztán kis idővel később megint nagyon jóba lettünk.

2023. febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
91%
Nem. Legalább megpróbáltad.
2023. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg. Legalább megtudod, hogyan viszonyul hozzád. Mit veszítesz vele?
2023. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Ne halgass a probáld megekre a te f...oddal akarják verni a csalánt!
2023. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Én visszautasítottam az egyik fiú barátomat az osztályban. Pár napig rosszul éreztem magam, de nem kínos volt, inkább rosszul éreztem magamat, hogy bántottam.

Egy kis idő után minden rendben volt, ugyanúgy beszélgetünk, mint azelőtt, csak jobban megválogatom a szavaimat.

2023. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!