Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt tartsam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt tartsam inkább titokban a szüleim előtt?

Figyelt kérdés

Még gimnazista vagyok és egy érettebb pasi udvarol nekem, de egyelőre teljes titokban, a legjobb barátnőmön kívül még nem mondtam el senkinek, mert félek a reakcióktól. A barátnőm mindenképpen vissza akar tántorítani tőle, de kicsit úgy érzem inkább, mintha irigy lenne.


Szerintetek is tartsam inkább titokban otthon és a suliban? Valaki volt már hasonló cipőben? Mi a véleményetek?



2023. febr. 8. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Megvárod a 18at, aztán semmi közük hozzád
2023. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az szinte bizonyos, mi lesz a reakció...

A kérdés az, van-e olyan erős a kapcsolat köztetek, hogy kibírná-e ezt a megpróbáltatást, illetve az idő is mellettetek áll-e majd...

Vajon ugyanazt akarjátok az élettől?

Kérdés, ti tisztában vagytok, hogy a másik miért van veletek - biztos lehetsz benne, hogy a szüleidnek erre lesz elgondolásuk...

2023. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne még most elmondani legalább a szüleidnek. Egyrészt mert később roszabb lesz, másrészt hátha tudnak segíteni.
2023. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
meg hány éves vagy te, és mennyi a pasi?
2023. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

" a legjobb barátnőmön kívül még nem mondtam el senkinek, "

Meg fogják tudni a szüleid. A titok addig titok, amíg csak te tudsz róla.

2023. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem irigy a barátnőd, hanem óvatosságra akar inteni. Te nem látsz tisztán, ő igen. Egyébként a helyedben ém elmondanám nekik.
2023. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hány éves vagy és mennyire komoly a dolog.Ha most vagy 16 és egy 36 éves pali udvarol kétlem,hogy örülnek majd neki otthon.Viszont,ha nem ennyire veszed a helyzet akkor én várnék addig amíg biztos a dolog és nem csak az ismerkedés zónában vagyunk.
2023. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

Nincs ezzel gond, ha kölcsönös és őszinte a szeretet köztetek.

Mostanában egyre gyakoribb az ilyen.

Huszonéves lányok gyakran kikezdenek 50 körüli jó karban lévő sármos férfiakkal.

Sok fiatal lány nem foglalkozik a saját korosztályában lévő nyápic fiúcskákkal.

Azok már sajnos nemtudják mi az, hogy udvarlás.

Csak egyből durr bele, adj neki, oszt annyi.

2023. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

8. Vannak kivételek. Aki keres, az talál. Nekem közért dolog a nagy korkülönbség. Szeretem, ha a párom bírja velem a tempót.


Kérdező! Biztos kapcsolatot szeretne az úriember veled? Nyilván a barátnőd sejti, hogy lehet a férfi részéről nem komoly a dolog.

2023. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (minden rosszindulat nélkül), ha egy idősebb férfi mellett akarsz lenni, akkor legyen annyi vér a ducádban hogy felvállalod.

Mindenkinek el kell fogadnia, előbb vagy utóbb. DE nehéz lesz, mert sokaktól kapod te azt majd meg hogy csak a szexre megy ő azt, hogy te csak a pénzre. Kell egy bizonyos tökösség egy ilyen kapcsolathoz, az hogy felmerd vállalni a döntéseid és letudd szarni ki mit mond.

Ezt tapasztalatból mondom. Én 17 évesen ismerkedtem meg a mostmár férjemmel, ő 31 volt. 18 voltam mikor ő töltötte a 32t. Az eleje szar volt mert mindenkitől kaptuk a szart de eszem ágában nem volt titkolni. Az elejétől elmondtam a szüleimnek, hogy kivel megyek randira, hány éves. Az utcán lazán megfogtam a kezét, stb...

Persze nem úgy tálaltam mint egy dacos kislány, szépen nyugodtan leültem velük elmondtam, hogy ma este elmegyek randizni egy idősebb férfivel akivel már régóta jól elbeszélgetünk, boldoggá tesz. Elsőre mondtak, hogy ők ezzel nem értenek eggyet, én meg megmondtam, hogy ezt teljesen megértem illetve az aggódalmaikat is, időben itthon leszek ha bármi baj van hívom őket, nwm csinálok hülyeséget. Miútán megismerték teljesen eltudták fogadni.

Azért jó tanácsként azt tudom mondani vigyázz nagyon mert az ilyen nagyon ritka, létezik de ritka. Egy ilyen idős férfi könnyen tud korodbeli lányokat manipulálni (kevesebb a tapasztalatod). Ne siess el semmit ismerd meg, kívánom, hogy neked is legyen olyan szerencséd mint nekem volt.

2023. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!