Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható egy ilyen randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható egy ilyen randira hivást?

Figyelt kérdés

Az ex barátnőmet szeretném elhívni holnap, hogy pénteken menjünk el valahova. Mondhatni "barátként" váltunk el és a szakítás oka sem volt egetrengető. Én szeretem és meg szeretném próbálni visszakapni. Pár hete ő ajánlotta fel, de nekem már volt programom, így semmi nem lett belőle. Ha belemegy és jól alakul átgondolhatja talán újra? Egyáltalán mennyi az esély hogy eljönne?

17f


2023. febr. 14. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfogadnátok lett volna a cím... :)
2023. febr. 14. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha legutóbb ő ajánlotta fel, akkor nem hiszem hogy kihátrálna, miután elhívtad
2023. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő is randizni szeretne veled? Vagy csak barátként talákozna veled?
2023. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából, lehet csak barátként.
2023. febr. 14. 22:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom kiemelni, hogy randira menjünk csak hogy találkozzunk.
2023. febr. 14. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg neki mikor lenne neki jó egy program,mert az előző időpontja neked nem volt jó és pótoljátok be valamikor.
2023. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!