Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak mennyire elfogadható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mennyire elfogadható, ha egy fiú nylonharisnyát hord?

Figyelt kérdés
Még nem sok randim volt , (16 éves vagyok), heteronak érzem magam, nőkre vágyom, de van ez a mániám, hogy szeretek nylonharisnyákat (nem combfixet) hordani, látszódik is, rövidnadrággal ma is így járok, bejön, ahogy nőkön is, de mintha félre értenék,nem tudom, cikinek tartjátok csajok? Én nem tartom cikinek, elvileg csak egy kiegészítő, jól néz ki.

2018. ápr. 14. 11:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Hát én férfiként ezt ultragáznak tartom, pedig alapból piszkosul nem érdekel, ki mit vesz fel. Nem csodálnám, ha egy lány se állna veled szóba.
2018. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is nagyon gáz...És ha így folytatod nem hiszem hogy lesz barátnőd
2018. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
én teljesen elfogadom az emberek furcsa szokásait, de ez még számomra is érdekes... mindenestre, ha neked ez így jó, hát rendben. azért az ismerőseiddel valahogyan tudathatnád, hogy pontosan miért is hordod, különben furcsán nézhetnek rád.
2018. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szóba állnak velem, 2x volt találkozóm csajjal, oda nem így, harisnyába mentem. Más miatt nem jöttem be nekik, barátnők 2-3 van, akik szoktak biztatni, hogy nem gáz, nem ciki, majd lesz vkid.
2018. ápr. 14. 12:18
 5/32 A kérdező kommentje:
#3 az ismerőseim közül páran kérdezték, miért hordom, érdekes főleg nők kérdezték, hogy szereted hordani talán,-és mondtam igen, nem tehetek róla, szóval nem csináltak ügyet belőle. Barnát és szürkét szoktam hordani.
2018. ápr. 14. 12:22
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Akkor én vagyok a kivétel, akit egyáltalán nem zavarna. Mondjuk nekem elég fura párkapcsolati elképzeléseim vannak, mert leginkább egy nembináris nemű emberrel tudom magam elképzelni párkapcsolatban.
2018. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%

Ja,majd megtetszik a magassarkú is meg a körömlakk és hirtelen azon kapod magad,hogy homár vagy.Ez csak elmélet,ne így legyen,de ez sztem nagyon gáz.

16/L

2018. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy nőies akarok lenni, ha meleg lennék, azt már észrevettem volna, nem a nőket hajkurásznám. Szerintem a nők nem azért húznak nylonharissnyákat, mert nők, hanem mert jól néz ki, passzol az öltözékhez. Pláne aki rövidnadrághoz, sportcipőhöz hordja, a sima nylonharisnya jól áll bárkin.
2018. ápr. 14. 13:07
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

Húú ba**zki mondjátok azt hogy ez egy vicc? Az aki fiú létére harisnyát hord, annak valami rohadtul gáz van az agyával....

19L

2018. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem inkább annak van gáz az agyával, aki az alapján ítél meg mást, hogy milyen ruhákat hord.
2018. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!