Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van ennek jövője?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jövője?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal beszélgetek,már olyan 2-3 hónapja, eleinte barátként gondoltam rá,de már érzem, hogy szeretem is, egyszer egy félre értés okán el is mondtam neki az érzéseim iránta. Nehéz számára érzéseiről beszélni,de számomra elég jól megnyílt. A lány nem akar még kapcsolatot,de mondta,hogy egy picit be jövök neki, jelenleg én vagyok az egyetlen fiú barátja, akivel mély és komoly témákról tudott beszélni és még olyanokat is elmondott nekem amit senki-e Földön nem tudott csak én. Gondolom ez nem ok a bizakodásra,de én minden kis esélybe többet látok. Nehéz megszervezni egy találkozót is,mivel más külföldi, ha betöltöm a 18-at én megpróbálok vele találkozni,de jelenleg nincs rá esély, hogy találkozzunk. Mai napig sokat beszélünk, sok témáról beszélünk,de félek, hogy ebből nem lesz kapcsolat. Jogos a félelmem? Félek, hogy elmondtam neki az érzéseim, azzal most egy barátságot és egy lehetséges kapcsolatot tettem tönkre. Lehet ennek jövője? Ha valamit nem írtam le szívesen le írom,de most nem jut eszembe más.

17/F, 16\L



2023. márc. 11. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Ebből több okból nem lesz: nincs affinitása a barátságnál többre. A távszerelem nem működik, mert az illúzió. Az élet csak a valóságban működik. Ez alap.
2023. márc. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 1-esnek igaza van. Baráti szinten működhet a dolog, de komolyabbat, többet ne várjatok egymástól, mert nem igazán működőképes.
2023. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt még mindig barátnak tart, másrészt messze van. Ezek önmagukban is kizarják a kapcsolatot, de együtt végképp.
2023. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 3 het alatt nem lesz valamiből valami, el kell engedni. Technikailag es mas szempontbol is eselytelen a dolog. Offos.
2023. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Osztom az előttem szólók véleményét, #3-hoz még annyit hozzátennék, hogy ez tinédzser/fiatal felnőtt korban hatványozottan igaz.


Ha már úgy kezdődik a mondat, hogy "még nem akarok kapcsolatot", akkor engedd el. Általában nem jó jel.

Egy lehetséges barátságot/kapcsolatot meg nem teszel tönkre, mert ha ő barátként tekint rád, viszont te többet érzel, az egy idő után felőrli az egészet.


Mindezek ellenére természetesen alakulhat máshogy a dolog, de nagyon csekély az esély rá, hogy a "végén mindenki nevet".

2023. márc. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!