Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ennek bármilyen jövője?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek bármilyen jövője? (idősebb férfi)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Eddig sosem volt nekem létszükséglet a párkapcsolat, összesen egy “gyermekdedebb” és egy komolyabb párkapcsolatom volt, kavarásaim vagy alkalmi dolgaim pedig egyáltalán nem. Sosem ragaszkodtam senkihez, úgy éreztem, alakul majd ha alakulnia kell, de ez adódhat abból is, hogy utólag rájöttem, a volt barátaim éretlenek, és nem igazán tudtam felnézni rájuk. Plusz sokan mondták, és én is azt érzem, hogy kicsit érettebb vagyok a korombelieknél, mindig is jobban kijöttem az idősebb emberekkel.


Viszont lassan egy éve, hogy megismertem valakit. Egy havonta megrendezett rendezvény felkonferálója, és bár mindig is szimpatikus volt, mivel idősebb nálam (26 éves múlt), korábban nem is gondoltam arra, hogy esetleg érdekelhetem, így nem is beszéltünk soha. Egyébként mindig is szimpatikus volt, mint ember, rendkívül intelligens, a humora páratlan, és tényleg tudja, mit akar az élettől.


Nagyjából egy hete rámírt az egyik közösségi oldalon, és azóta beszélünk, szünetekkel, néha órákon át chatelünk, néha napi egy-két üzenetet váltunk, de mindig keresi az ürügyet, hogy beszéljen velem. Flörtölni nem igazán flörtöl, de sokat érdeklődik, leginkább a közös érdeklődési pontokról beszélgetünk, viszont nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és nagyon megkedveltem.


Oda valósi, ahol én lakom, viszont messze tanul, úgyhogy nem sokat van itt, de tulajdonképpen nem is igazán tudom, hogy hogyan tekint rám. Elejtette, hogy “Kár, hogy nem beszéltünk korábban”, de ezen kívül nem vagyok biztos benne, hogy nem csak beképzelem a többit. Nem olyan régen szakítottak a barátnőjével.

Jövőre érettségizem, és oda készülök, ahol ő jelenleg lakik.


Szerintetek mit kéne tennem? Lehet ennek bármilyen jövője is, így, látatlanban? Vagy a korom miatt nem valószínű, hogy “úgy” tekinthet rám?

(egyébként hó végén töltöm a 18-at) Engem nem zavarna, felvállalnám, mert úgy gondolom, később elenyésző lesz, most viszont lehet, hogy sok, csak nem látok a naivitástól)


Minden nemű választ megköszönök, akár a kérdéssel kapcsolatos, akár személyes tapasztalat korkülönbséggel kapcsolatban! :)



2019. aug. 13. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Így kezdődik egy reményteli kapcsolat.

Hajrá!

2019. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
8 év szerintem egyáltalán nem nagy korkülönbség, ez így simán működhet :)
2019. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta az életed?
2023. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!