Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy nálam 3 évvel idősebb lánynál?

Figyelt kérdés

Szóval régen egy egyesületbe táncoltunk, nem voltunk kimondottan jóba de néha hülyéskedtünk együtt, meg volt hogy párba voltunk táncon. Már akkor is bejött azthiszem. Aztán most rátaláltam instán, és bekövettem,ő rögtön visszakövetett, pedig csak 40 embert követ ami azt jelenti hogy csak olyanokat akiket ismer, szóval emlékezett rám. Viszont a probléma az hogy én 16 éves vagyok ő pedig 19. És nem tudom megéri e ráírnom, hogy talizzunk. Valószínűleg csak kisfiúként gondol rám, hisz ő mar felnőtt. Bár magasabb vagyok nála(182 cm) meg 2-3 évvel idősebbnek nézek ki, de nem tudom. Szerintetek megéri ráírnom? Lehet belőle valami?

16/f



2023. márc. 12. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátnőm két és fél évvel idősebb nálam. Jelenleg eléggé jól megy a kapcsolatunk.

Szerintem bőven lehet valami, írj rá és sok szerencsét!


19/F

2023. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1-essel egyetértek. Írsz neki, a többi majd alakul ahogy alakulnia kell.

Azért majd írj ha van valami.

2023. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #1 örülök nektek! Akkor ráírok, és meglátjuk.
2023. márc. 12. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet belőle valami, a 3 év korkülönbség nem sok
2023. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett már nálam 3 évvel fiatalabb fiú, úgyhogy lehet esélyed. Mindenképp érdemes megpróbálni.
2023. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia! :)

A válaszaidból látszik, hogy intelligens fiúval van dolgunk.

Én a helyedben mindenképpen ráírnék beszélgetni, aztán egy idő után találkozni. Biztosan észre fogod venni, ha ő esetleg nem vevő a dologra.

Nekem is tetszett már fiatalabb fiú, nekem semmi problémám nem lenne azzal, ha a párom egy fiatalabb fél lenne.

Sok sikert!

17/L

2023. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem beszéltetek aktívan, szóval semmi bajod nem eshet, kár lenne kihagyni. Max rossz lesz picit, ha eluasít, de más hatása nem lesz, szóval megéri megpróbálni.:)
2023. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, de 16 évesen nem nagyon.
2023. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért érdemes megpróbálni, hátha.:)
2023. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 19 évesen már a második évemet kezdtem az egyetemen, akkor fix nem jöttem volna össze egy ennyivel fiatalabb fiúval. Nem önmagában a kor, hanem a más élethelyzet miatt.


Azóta jópár év eltelt, most valaki olyan tetszik aki 2 évvel fiatalabb. Később kevésbé tűnik fel. De próbáld meg, veszteni valód nincs.

2023. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!