Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első ottalváskor nagywc?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ottalváskor nagywc?

Figyelt kérdés

Még csak randizunk, nem volt szex és most lesz az első ottalvás a fiúnál.


Nem tudtam tegnap előtt óta wc-zni, délután közösen voltunk hambizni, és lehet amiatt van ez de most viszont érzem kéne kakilnom. Hiába természetes dolog, így első ottalváskor roppant kellemetlennek érezném. 😣 Van gyógyszer amit ha beveszek elmúlik? (18/l)



2023. márc. 15. 20:02
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Visszatartottam végül, másnap reggel viszont már muszáj voltam elmenni nála ébredés után.
2023. márc. 17. 17:01
 32/39 anonim ***** válasza:
82%
Ezen parázól?
2023. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a nagy szerelemben bélcsavarodásod lesz. Nem éri meg.
2023. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
33: miért lenne az?
2023. márc. 18. 11:08
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

34


Nézz utána, tényleg az lehet belőle. Nem szabad visszatartani semmit, se a székletet se a gázt. Ez nem játék.

2023. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Nonameboi ***** válasza:
88%

Szerintem ez mistanra túl lett tárgyalva :/


Ezenkívül igazat adok a többieknek, ne tartsd vissza nem egézséges. Ha menni kell, akkor menj.

2023. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
22%

1 nem csak ti parázzátok túl :DDD tavaly kicsit több mint egy éve, találkoztam egy oltári bomba csajjal. Innen ismertem meg. Elmentünk bellozzoba, olyan görcsöt okozott, mire hazaértünk, egyből be a budiba. Egyszobás albi, olyan trombitázást még életemben nem hallott senki. Előtte gyorsan levettem az italt a polcról hogy bontsa ki, meg a snackeket amit vettünk. Semmi reakciója nem volt, pedig rohadtul szégyelltem, legalább 5 percet bent ültem, mertt egyszerűen nem bírtam abbahagyni, akárhogy töröltem sose volt vége. Olyan háborús bűnt hagytam szagra a budiban, hogy az félelemetes, ablak tárva nyitva, fél üveg illatosítót kifújtam. Iszogattunk, tök jó hangulat, ment ő budira. Aztán fél óra múlva én repesztettem megint, mert már annyi gáz gyyyülemlett fel bennem, hogy képtelen voltam benttartani, széthasadtak a beleim, és izzadtam mint a ló, úgy feszítettem az egész testem, miközben ittunk és kártyáztunk.... Nos, ahogy beléptem, a nyitott ablak ellenére olyan állott sz@rszag csapott meg, azt hittem eldőlök. Úgyhogy ebbe a bűzbe ment el pisilni szegény. Az előző menetből tanultam, és úgy széthúztam fosás előtt a farpofáim, ahogy tudtam, így a trombitaszóból egy rendkívül magashangú, vékony finghang lett, ami aztán erős szellőbe váltott. Nem tudom hogy nem tört ki a röhögés szegény csajból, de hát most is bentmaradtam jó ideig, mert irkáltam két barátomnak is, most mit csináljak, egyszerűen nem merek a szemébe nézni... Szakadtak a röhögéstől. Hát összeszedtem magam és egyből full random kérdezett valamit, oltári jól kezelte. El se hittem. Később egymásnak estünk de mondta megvan neki, úgyhogy zuhany alatt toltunk egy brutál menetet végül, és olyan hangosak voltunk, az egész ház hallgatta!!! Hónapokig összejártunk részeges BDSM sessionökre. Oltári volt.



Mindenkinek büdöset trombitál a popólika, nem szégyen.

2023. márc. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
19%

37


Én ezért nem eszek randin.

2023. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
61%
Miért aludtál nála? Gondolom neked is van hol aludnod. Amúgy meg nyilvános WC
2023. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!