Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első ottalváskor nagywc?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ottalváskor nagywc?

Figyelt kérdés

Még csak randizunk, nem volt szex és most lesz az első ottalvás a fiúnál.


Nem tudtam tegnap előtt óta wc-zni, délután közösen voltunk hambizni, és lehet amiatt van ez de most viszont érzem kéne kakilnom. Hiába természetes dolog, így első ottalváskor roppant kellemetlennek érezném. 😣 Van gyógyszer amit ha beveszek elmúlik? (18/l)



2023. márc. 15. 20:02
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el gyorsan végezd el a nagydolgot, rögtön húzd le. Nyiss ablakot ha tudsz és nem lesz belőle semmi gond. Plusz ha van légfissitő vagy parfüm egy kicsit fújsz és lehet fel sem tűnik neki. De hidd el ezt csak mi nők parázzuk túl.
2023. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Várd meg míg elalszik aztán szard ki magad bátran.
2023. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, hát menni kell, ezt nem fogja semmi sem elmulasztani. :D Menj, legyél túl rajta, és ennyi, ahogy az #1-es is írta. Feszenghetsz ezen a témán órákat is, de csak azt fogod elérni vele, hogy kényelmetlenül fogod magadat órákon át érezni, és a végén úgy is el kell majd menned, kár halogatni.
2023. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%

Rakd ki a kábelt tesó

Nyomjad keményen

2023. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Korábban én is szorongtam ezen. Majd egyszer sajnos elkapott a hasmenés, én meg busszal mentem haza. Nem mertem így elindulni, muszáj volt wc-re mennem.

Nagyon szégyelltem. A páromat meg nem is érdekelte az egész. Azt mondta ez természetes, ő is ugyanúgy elmenne nálam wc-re.

Valóban csak a nők reagálják ezt túl.

N

2023. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Az a baj olyan étrenden vagyok hogy (most a hambit leszámítva) rengeteg zöldséget és húst eszem, szóval nagyon büdös jön ki sajnos. 🙄😬 És megnéztem nincs ablak sajnos.
2023. márc. 15. 20:34
 7/39 anonim ***** válasza:
78%
Nincs véletlenül kutya/macska/hörcsög, akkor arra kell fogni, hogy ő szart ilyen büdöset.
2023. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt beszólna, vagy bármi, akkor legalább tudni fogod, hogy egy paraszt, és nem érdemes vele kezdeni. Visszatartani nem egészséges, és ez tényleg teljesen természetes dolog, nincs okod emiatt szégyenkezni, és olyan sincs, hogy "egy bizonyos számú ottalvás után optimális csak elmenni". Ne rontsd el az ezen való aggódással az estét.
2023. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan menj ki, nincs ebben semmi.:)
2023. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
7: nincs háziállat...
2023. márc. 15. 20:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!