Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók után már nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók után már nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel randizgatok. Nem rég megkérdezte, hogy megcsókolhat-e, én meg egy picit bepánikoltam és haboztam (tudom, gáz, féltem hogy béna leszek), de végül megtörtént.

Utána egy kis ideig még együtt voltunk és hazamentem. Végül írt nekem hogy sajnálja hogy kellemetlenül éreztem magam miatta. Megnyugtattam hogy nem volt kellemetlen, nekem tetszett... Azóta nem ír.

Szerintetek ez mitől lehet?

Nem érzi a kémiát?



2023. márc. 16. 07:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nos hát, mint kiderült, ő teljesen félreértett. 1 napig nem írt, azóta többször találkoztunk és kerültünk intimebb kapcsolatba... Kár volt bepánikolnom!:)
2023. márc. 28. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, mostmár legalább tudod, hogy bízhatsz benne 😉
2023. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a továbbiakban is.:)
2023. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!