Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Szombaton egy buliban találkoztam egy régi fiú ismerősömmel.


2-3 szót beszéltünk is, táncoltunk.

Jól éreztük magunkat.

Több barátunk is észre vette ezt.


Majd lekapott, csokoloztunk azon a bulin, majd elmentünk a buli végeztével (hajnali 5 körül)egy éjjel-nappaliba venni kaját, ettünk, majd haza mentünk. Ittunk mindketten, de bírjuk az alkoholt így nem ütött be semmi,teljesen józanul voltunk egész éjjel.


Ma kedd van, azota nem keresett, pedig elkérte az instán, és a snap-em is.



2021. aug. 24. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi volt 🤷‍♂️
2021. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Majd keres szerintem, bízzok benne!
2021. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mer vagy nem akar.
2021. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki elég voltál egy egyéjszakás kalandra. Ha többet akarna - keresett volna. Máig sem keresett? Akko legyen vége.
2021. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki is ugyan ez a kerdes jar a fejeben
2021. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni azt, hogy azt szeretné ha te keresnéd őt. De ez is inkább ember és helyzet függő. Ebben az esetben nem nagyon fogsz egyértelmű és tökéletes választ kapni gyakori kérdéseken.
2021. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak 1-2 hét múlva szoktam keresni egy ilyen után a csajokat, hogy nehogy azt gondolják hogy loholok utánuk vagy bármi. Lássák hogy megvagyok nélkülük is, de megvan a lehetőségük hogy legyen valami köztünk :D
2022. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!