Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Túl korai lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai lenne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy hónapja beszélek instán habár már vagy egy éve követjük egymást,és találkoztunk eddig 3szor,pénteken megint fogunkés úgy érzem hogy én többet akarok mint barátság , persze ahhoz több idő kell. Állandóan fogjuk egymás kezét, öleljük egymást, múltkor is hazakísért. Szerintetek korai lenne elmondanom neki hogy tetszik nekem?
2023. márc. 22. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem lenne korai, bár azért szerintem ilyen helyzetben már a fiú kezdeményezhetné, hogy akkor már ki legyen mondva. Mert szerintem azért kézen fogva setalasnal már azért egyértelműbbek a dolgok:)
2023. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem tedd meg, valószínűleg fiatal vagy még, hidd el valószínűleg ő is gondol rád úgy csak felénk típus. De ha már fogjátok egymás kezét lehet alapvetőnek érzi a dolgot és úgy gondolja nem kell kimondania a randizási szándékait.
2023. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele őszinte, biztos neki is jól fog esni, ha elmondod. Ezek egyértelmű jelek, kedvel téged.
2023. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korai, a kézfogás például már egy elég konkrét jel a részéről. Ezek után szerintem képtelenség, hogy elutasítana.
2023. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai mivel már fogjátok egymás kezét,randi is volt.
2023. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, sok sikert!:)
2023. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!