Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Inkább barátként akar és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább barátként akar és nem meri megmondani?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerkedem. Megbeszéltük, hogy csak laza kapcsolat lesz ( barátság extrákkal dolog). 2 napot végig dumáltunk. Igazából nagyon átjött, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Szex is szóba esett, de ez evidens. Majd mondta, hogy fél, hogy a szex után elmúlik ez a varázs és ezért ő maradna csak barát, bár nagyon vonzónak talál. Én mondtam, hogy rendben nem baj. Azt hitte kiakadok. Majd kérdezte, hogy azért maradnék-e vele kontaktba, hogy hátha több lesz? Mondtam, hogy nem. Akkor én barátként fogom kezelni. Annak is örülök, mert megértjük egymást. Feleslegesen naiv reménykedős játékokb nem megyek bele. Majd mondta, hogy X tali előtt nem menne amúgy se bele a szexbe. ( Többségében mondta, hogy őt sokszor utasították már el )


Ennyire nem fogtam meg őt vagy ő nem tudja mit akar? Vagy szórakozik?


L


2023. márc. 30. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ezt most nem értem. Ha barátság extrákkal dolog lesz, az azt jelenti, hogy barátok vagytok, de van köztetek szex is. Aztán azt most mégse akarod?

Amúgy szerintem csam simán kell neki egy barát, akivel jól elvan, meg üresjárás esetén tutira ott van neki valaki, akit megdughat.

2023. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kettő rész mintha kicsit ellentmondana, de javíts ki:

,,Majd kérdezte, hogy azért maradnék-e vele kontaktba, hogy hátha több lesz? Mondtam, hogy nem.’’

És utána

,, Akkor én barátként fogom kezelni. Annak is örülök, mert megértjük egymást.’’


Amúgy meg ha ő nem keres azzal, hogy változott a véleménye akkor hagyd rá, tényleg fölösleges a játszmázás.

2023. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy elfogadom, ha ő csak barátnak akar. Ő vett vissza a lendületből.. vagy én nem tudom...
2023. márc. 30. 23:49
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 én is kicsi hezitálás éreztem itt.
2023. márc. 30. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátság rész okés, csak az extrákat hagyjátok ki és mindenki jól jár 😉


Vonzónak talál, ami jól jön barátság alatt, de nem áll még készen a szexre. Nincs ezzel semmi gond, maradjatok simán barátok.

2023. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Egy őszinte beszélgetés kellene.
2023. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!