Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurresz kérdése:

Lányok, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Külső vagy belső?
2023. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
A mai vilagban inkabb a kulsore gondolnak az emberek amikor megkerdezik az idealokat de en orulnek neki ha a belsot is leirnad
2023. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Személy szerint a sötét, kicsit hullámos hajat kedvelem és nem sápadt bőrt. Ne legyen hosszú haja, laza, de nem rendezetlen (quiff). Bő pulcsi ami otthonos benyomást kelt, bár szívesen látnám ingben és zakóban. Sport cipő, ruházata a sötétebb árnyalatok felé hajlik. Ne legyen alacsony, inkább magas. Izmos, de ne túlságosan, olyan normális. És a szemüveg nálam nagyon nagy plusz pont.

Személyisége: Hatázozott, introvertált, megértő, megbízható, érett, önállóképes, tapintatos, tisztelet tudó, de laza. Ne legyen bőbeszédű, szörszálhasogató, ne akadjon fent az apró dolgokon.

Ez tényleg csak az én véleményem, és nagyon részletes, igazából az is elég ha a fele meg van.

Amúgy a lányok általában azt kedvelik: Bő pulcsi/póló, sport cipő. Nem elhízott, vagy pálcikás test. Mosoly!!! Kedves megértő, határozott, exrovertált. Fontos hogy tudjon másokkal beszélgetni. Humor, vagyis szeretik a lányok, ha megnevettetik. Nem tapadós, ragaszkodó, tolakodó.

De mindenkinek más az ízlése. Valakinek szőke teszik, vagy inkább vékony, vagy aranyos, bőrdzseki, bármi lehet. És lehet hogy az általánosításom sem jó.

2023. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A külső megfog, a belső megtart.

Általában a barna, picit hosszabb hajú fiúk érdekelnek, akiken látom, hogy adnak a külsejükre.

De sosem volt számomra az kérdés, hogy milyen magas (nálam általában mindenki sokkal magasabb) vagy milyen testalkata van. Csak álljon jól neki.

Belsőleg számomra a legfontosabb a hűségesség és az őszinteség. Ha ez nincs meg, vagy fél kimondani amit gondol - nehogy megbántson - sose lesz köztünk semmi, de még barátság se.

2023. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Külső

180 cm vagy az alatti. Nem jönnek be

a magas emberek :/ (158cm vagyok).

Inkább vékony, átlagos testalkat. Haj, szem stb... szinte mindegy (bár a kék és a sötét barna szemek nagyon tetszenem; göndör haj kevésbe, de fazontól függ, vkinek jól áll, ezt nehéz leírni)

Stílus, ami jól áll neki. Nekem pl a bő cuccok nem tetszenek, de ez ember függő.


Belső

A határottság nagyon fontos ezzel egyetértek az előttem lévőkkel. De szerintem aranyos ,ha valaki kicsit bizonytalan (néhány helyzetben).


Az összkép a fontos, külső belső egyaránt.



19l

2023. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Mint vmi kutyát, úgy írta le némelyik 😃 Leri egyesekről, hogy valami gagyi regénykarakter, anime, vagy vmi istentudjahonnanszalajtották féle csávóról ábrándozik, mint vmi idétlen amcsi filmben. Hú, de szeretném látni ezeket a csajokat kb 20 év múlva a párjukkal. 😃
2023. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Az új szomszéd fiú: magas, de karcsú testalkat, szőke haj, kék szem, csibészes mosoly, kellemes, melengető hang. Ízléses öltözködés. ^^LOVE^^
2023. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha egy fiunak lenne ilyen elvarasai akkor mar szexista nőgyűlölő lenne
2023. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhatnak a rosszul kinéző pasik, de minden lány vonzódik a szép megjelenésű fiúkhoz. Ennyi. (#7.)
2023. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Biszexként mindkettőt megosztom.



Srácoknál: Hajszín, szemszín mindegy. Nem szeretem a férfias fiúkat. Inkább a feminim megjelenés vagy belső vonz. Plusz, ha kedves az idő nagy részében, ideális ha introvertált vagy ambivertált mert az extrovertált életmód nekem sok. Fontos hogy ne legyen óriás hozzám képest. Nem baj ha van saját stílusa, de igazából mindegy amíg jól áll neki vagy szereti a ruháit. Ja, legyen megértő ha sok egyedül töltött időt igénylek.



Lányoknál: lehet hosszú és rövid haja, feminim vagy fiúsabb stílusa.



Belső terén előny ha van közös érdeklődésünk, és ha képes magát szabályozni. Nem, nem motiváltnak kell lennie hanem hogy motiváltság nélkül is képes leülni és tanulni.

És ha iskolába jár ( mint én) akkor nálam kizáró ok a bukás és a nem tanulás. Az elárul róla valamit.

2023. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!