Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rögtön suli után mennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön suli után mennék randizni, de valami nagyon megfeküdte a hasamat, nem vagyok annyira jól, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hazamenni nem lesz időm sajnos, 4-ig óráim vannak, 5-kor találkozunk. Valami kegyetlenül bantja a hasamat. Mit csináljak? (18/l)


Lemondani nem igazán szeretném, mert ez is már egy eltolt időpont.



2023. ápr. 13. 08:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Most épp a budin ül a csaj, a srác meg énekli Mansontól a This Is the New Shitet.
2023. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Most már nyilván nem releváns, de szerintem olyan egyszerű ilyenkor. Elsőnek meglátod, hogy pár óra múlva hogy vagy, ha pedig továbbra sem vagy jól, akkor pedig elmondod a srácnak, hogy betegnek érzed magad, ÉS rögtön egyeztettek új időpontot. Megértem, hogy többször lemondogatni nem jó a randit, viszont ha az ember rögtön megbeszél egy új időpontot, akkor szerintem kevésbé gáz. De ilyenkor mindenképp érdemes elmondani az igazat. Szóval ne csak annyit mondj, hogy "még se jó az időpont", hanem mondd el, hogy elég vacakul érzed magad. Ha az ember nem ad normális indoklást, akkor könnyen hiheti a másik, hogy csak játszadozol vele.
2023. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Mi lett?
2023. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél be egy Espumisant, ha közelben van patika, vegyél. Az jó a hasgörcsre.
2023. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem az érdekel, ha reggel 8-kor rosszul vagy, de még 8 óra sulid van, ki tudja lehet tesivel mindennel, azt, hogy bírod ki? Mármint nekem is volt ilyen reggel rosszul voltam még mikor suliba jártam, de nekünk ilyenkor ha már benn voltunk telefonáltak szülőnek hazamentünk vagy be se mentünk suliba. Nem tudom hogy ez még gimi vagy egyetem-e de utóbbin még egyszerűbb dolgod van.
2023. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!