Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Budapesten milyen lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen lenne egy tökéletes randi?

Figyelt kérdés
Szombaton fogok elmenni egy csajjal akivel szeretnék eltölteni egy jó napot, csak semmi ötletem sincsen. Eléggé régóta ismerem és szeretném meglepni, de az ilyenek szervezésében nem vagyok a legjobb.

2023. ápr. 14. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel esőt ír, így mindenképp benti vagy védett helyes programot javaslok.

Ha valakivel jól érzem magam és tetszik akkor egy kávé mellett is jól fogom érezni magam. Ha valaki nem szimpatikus elvihet az Eiffel toronyhoz is, nem fogom emiatt megszeretni.

Szerintem egy múzeum, kiállítás, csopa, kávé nem rossz ötlet. Ha meg útközben neki is eszébe jut valami úgyis mondja.

2023. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a tökéletes randi, ahol mindketten maximálisan jól érzitek magatokat, ez pedig a világ bármely pontján igaz. Én például első alkalomnak a Margitszigetet néztem ki, be is jött, mert a lényeg rajtad lesz, nem a környezeten.
2023. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tökéletes az lenne, hogy elmegyünk a Széchenyi könyvtárba, vagy a Szépművészeti Múzeumba, aztán eszünk egy finom sütit és iszunk egy kávét.
2023. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Elmenni a Karmelitába, legyőzni a fenevadat, majd hősként dézsmálni az éléskamráját, egymás szájába öntve a bort, we're the championst énekelve a kiszemelttel.
2023. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szar idő van..szóval valami kávézó vagy valami laza hely. Aztán kb ennyi…nem kell tökéletesnek lennie lényeg hogy csináljátok valamit együtt
2023. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Mozdonytemető
2023. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ez kicsit ciki, de Tiktokon pont most dobott fel nekem egy videót, ami randi ötletnek se lenne utolsó.

A hely neve Made by you, kerámiát lehet festeni és közben viccelődni, beszélgetni.

2023. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!