Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék korombeli lányokkal?

Figyelt kérdés

17 vagyok és hogy jól nézek-e ki nem tudom, csak annyit, hogy ha csúnya is akkor annyira nem, mert eddig nem jelentett problémát összejönni egy lánnyal, ha tetszett. A baj inkább azzal van, hogy nemigazán találok olyat, akivel tudnék beszélni, ismerkedni.


Az iskola kilőve, mert kb minden második lány úgy öltözik, mint a 2000-es években, ilyen buggyos ruhák stb, és ez nekem olyan szinten nem jön be, hogy kis túlzással az "életkedvem is elveszi" ha rájuk nézek, mert annyira nőietlennek találom és semmi kedvem beszélgetni ilyenekkel.


Suli mellett csak terembe járok és edzeni, egyik helyen se sok velem egyidős lány van, plusz nem is szívesen jönnék össze olyan lánnyal aki fiús dolgokkal foglalkozik.


Interneten nem tudom hogy lehetne, mármint az ilyen társkereső appok csak 18 felett engednek regisztrálni, fb vagy instán random ráírni valakire meg fura meg jó eséllyel nem is látja.


Nem akarom erőltetni ezt az egészet meg mindenáron összejönni valakivel, csak magányos vagyok.


2023. máj. 6. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"plusz nem is szívesen jönnék össze olyan lánnyal aki fiús dolgokkal foglalkozik"


Szóval te nem akarsz összejönni olyan lánnyal, aki kondiba jár? Érdekes. Szerintem meg jó dolog, ha valaki fejleszti magát.


"az ilyen társkereső appok csak 18 felett engednek regisztrálni"


Ó, hát szerinted mindenki betartja a kórhatárokat? Ezen az oldalon is 16 a reg kórhatár, de találkoztam már 14 alattival is, szóval sztem ezzel ne nagyon foglalkozz.

2023. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már sok 18 év alatti van a társkeresőkön
2023. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 inkább az introvertált, otthonülős lányokat kedvelem. Ha egy lány azért jár kondiba, mert kövér az nyilván jó dolog, de ha csak úgy alapból az nekem nem tetszik, mert az inkább hiúság kategória


"Ó, hát szerinted mindenki betartja a kórhatárokat? "


Nyilván nem, de engem előbb utóbb 1-2 nap után mindig töröltek

2023. máj. 6. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom :D nem csak kövér lányoknak való a kondi. Legalább valaki tovább fejleszti, erősíti magát. Az edzés nem "fiús dolog". Bár tény, hogy egyes kisfiúkra nézve tényleg gáz, hogy valaki lányként többet edz, esetleg izmosabb
2023. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Tinderen lehet regelni 16 alatt is. Igaz nekem nem jött be, de attól még egy próbát megérhet.

2023. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
miért számít neked ennyire a kinézet? ha nagyon jófej, én lekakikálnám a kinézetét
2023. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 amit írtál összegezve kb annyit jelent, hogy "nem szereted az edzés után a s*ggüket fényképezgető és insta storyba kipakoló lányokat biztos vézna vagy:DDD" amire a reakcióm:😐😐


#6 mert nem szeretem azokat, akik mennek a tömeg után, pl olyan lánnyal se jönnék össze aki be van oltva

2023. máj. 6. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7, Összekevered az erős, önfejlesztő lányokat az instafüggő tinipicsákkal ;) gyerekes a hozzáállásod, de persze sok sikert a barátnőkereséshez, főleg hogy még az oltás is kritérium. Ha ilyen kritikus vagy, akkor mért csodálkozol hogy nem találsz jó beszélgetőtársat egy lány személyében?
2023. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felszínes vagy, ha így gondolkodsz. Biztos valami összeesküvéshívő primitív barlanglakó vagy, nagyon gáz.

Egy sportoló, oltott lány.

2023. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha az oltás kizáró ok, akkor nincs miről beszélni, nem tudunk neked segíteni. Annyi ötletem lenne, hogy menj fel ilyen agyhalott, áltudományos csoportokba, hátha ott találsz egy hasonlóan gondolkodót.
2023. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!