Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék romantika...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék romantika kedvelő, korombeli lányokat? Hol ismerkedhetnék ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem, hogy az ilyen lányok nincsenek kint a szabadban és így nehéz rájuk találni.

Pedig én nagyon tudnék egy olyan lányt szeretni, aki ugyan úgy romantikus, vékony mint én és szeret szerelmeskedni, hosszasan egymás szemébe nézni, puszilkodni, egymáshoz bújni, ölelgetni egymást.



2018. aug. 26. 21:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Én is ilyen tulajdonságú srácra vágyom.......😓
2018. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is ilyen lányt keresek!
2018. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Én meg ilyen srácot keresek ...
2018. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, nagyon nehéz. Én is szeretnék találni egy ilyen lányt. Remélem egyszer sikerül 21/F
2019. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
79%
Én pedig egy ilyen fiúnak örülnék. Amúgy az ilyen lányokat szerintem azért nehéz megtalálni mert nem nagyon járnak szórakozóhelyekre.
2019. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen lányokat könyvtárban keress

Ott nagyobb az esélyed

L

2019. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Örülök neki, hogy ilyen sok romantikus fiatal van, de felmerült bennem egy kérdés. Az oké, hogy itt sokan azt írják, hogy romantikusak és romantikus párt is keresnek, de vajon ki mernek-e állni az osztálytársaik elé ezzel a szöveggel: Na, ti tucat ecsethajú, álmacho barmok és felnőttet játszó, érzéketlen, sötét ribik, én nem tartom cikinek, hogy romantikus vagyok és romantikus párt keresek. Évekig emberi érzelmekkel foglalkoztam és rájöttem, hogy sok fiatal szégyelli, hogy romantikus, sokat olvas, más zenét hallgat stb...szóval, hogy más. Sajnos manapság minden ciki, ami nem a menőséget mutatja, és ebbe beletartozik a romantika is.
2019. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Én is ilyen lányt keresek, de már kezdek össze tőrni és nem igen fogok találni így!

17F

2019. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Senkinek nincs a homlokára írva, hogy romantikus alkat, tehát ismerkedned kell, hogy megtaláld, aki hozzád való. Esetleg ha egy romantikus filmet adnak a moziban, ott nagyobb sikerrel járhatsz.
2019. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem (legalábbis magamból kiindulva) minden lány romantikus, de én biztosan, de sajna nem találok romantikus srácot
2019. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!